• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Podanie o posadę administratora na serwerze FFA.

Imię: Dawid
Nick: Impossible (czasami z tagiem OP-Sports)
Steam ID: STEAM_1:0:34147638
Składka (Tak/Nie): Tak (niestety do 21 zł SMS, ponieważ hajs na PayPal'u się skończył)
Deklarację zrozumiałem(am) i ją przyjmuję (Tak/Nie): Tak zapoznałem się i akceptuję.
Miejscowość: Okolice Kutna (nie chcę podawać dokładnego miejsca zamieszkania z racji na to iż chcę być po części anonimowy dokładne danę podam osobie upoważnionej na PW)
Kontakt: GG: 26651660 Skype: xawier4321 (rzadko używam) oraz STEAM: thc422
Doświadczenie w administracji serwerem: Administrator na 5 własnych sieciach (H@), Administrator na mniej znanych sieciach, Administrator na CS-Otwock.pl, starszej "wersji" naotwocku.pl
Znajomość SourceMod'a (komendy admina): Jeżeli podanie zostanie zaakceptowane to będzie mój pierwszy kontakt z SourceMod'em, wszystkiego się da radę nauczyć.
Dlaczego chcesz mieć admina?: Admin nie jest mi potrzebny do zabawy, nie kręci mnie banowanie i kickowanie osób, za byle co, fakt będę ich ostrzegał i upominał, chcę zwiększyć przyjemność z rozgrywki, minimalizując i jak wcześnie wspomniałem upominając obrażających lub nadmiernie przeklinających graczy, oraz kiedy nadarzy się taka "okazja" banować graczy, grających niezgodnie z zasadami (np. wspomagacze)
O sobie: Miły, ogarnięty gracz, z wieloletnim doświadczeniem adminowania na serwerach do gry Counter-Strike 1.6. Interesuję się Motoryzacją (najbardziej motocyklami), Informatyką, oraz preferuję sportową grę w CS'a (o ile można by to tak nazwać). To co robię, staram się robić najlepiej i profesjonalnie oraz perfekcyjnie. Moja "kariera" z CS'em zaczęła się bardzo dawno (ok. 8 lub 9 lat temu), grałem bardzo dużo w CS 1.6 (ponad 3000 godzin przegranych w CS 1.6 NS oraz Steam razem wziętych), moja przygoda w CS:GO zaczęła się w 2014 roku, przed CS:GO nie grałem w żadne inne "wersje" Counter-Strike'a. Myślę że więcej o sobie nie mam co mówić, bo raczej mało co, kogoś to interesuję. Uśmiech
Za dużo tego napisałeś i trochę nieestecznie wyszło Uśmiech Tak czy owak jestem na tak.
Wiesz, podanie musi być treściwe Uśmiech Oczywiście estetyka musi być, ale to na papierze Duży uśmiech
jestem na Tak
Ogarniety
Steam

Poprostu Na Tak :3 :3333
Gwiazdka 
Pozostaje neutralny(nie mam nic wspólnego z tym ffa) , ponieważ nie gram w cs:gówno ( serio jestem jedyną osobą ktora tego nie lubi ;d ) .

Ale jeżeli mój głos ma jednak jakies znaczenie , to nie widze żadnych przeciwskazań .
nie obrazaj cs go Duży uśmiech bo cs go jest lepsze od cs 1.6 moim zdanie i nie powinno obrazac cs,a xD
No lepsze to chyba jednak nie do końca, obie te gry są świetne Uśmiech CS:GO ma poprostu lepszy wygląd, ale to nic nie znaczy Uśmiech

PS. Koniec dyksusji o CS'ach, to jest podanie Duży uśmiech
[Obrazek: 76561198028561004.png]

Za brak kultury, obrazę itd. Zgłaszam post do moderacji oraz daje - repa.
Serwer bardzo potrzebuje admina, podanie to powinienem oprawić w ramkę i powiesić nad biurkiem gdyż jest wzorowe, będę linkował do innych podań.
Oczywiście przyjęty, zapraszam na PW. Uśmiech

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.
Duende-v2 | Copyright by iAndrew | Modified by SubzR
Menu