• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Podanie o posadę administratora na serwerze FFA.

#1
Imię: Dawid
Wiek: 15, w czerwcu tego roku 16
Nick: Impossible (czasami z tagiem OP-Sports)
Steam ID: STEAM_1:0:34147638
Składka (Tak/Nie): Tak (niestety do 21 zł SMS, ponieważ hajs na PayPal'u się skończył)
Deklarację zrozumiałem(am) i ją przyjmuję (Tak/Nie): Tak zapoznałem się i akceptuję.
Miejscowość: Okolice Kutna (nie chcę podawać dokładnego miejsca zamieszkania z racji na to iż chcę być po części anonimowy dokładne danę podam osobie upoważnionej na PW)
Kontakt: GG: 26651660 Skype: xawier4321 (rzadko używam) oraz STEAM: thc422
Doświadczenie w administracji serwerem: Administrator na 5 własnych sieciach (H@), Administrator na mniej znanych sieciach, Administrator na CS-Otwock.pl, starszej "wersji" naotwocku.pl
Znajomość SourceMod'a (komendy admina): Jeżeli podanie zostanie zaakceptowane to będzie mój pierwszy kontakt z SourceMod'em, wszystkiego się da radę nauczyć.
Dlaczego chcesz mieć admina?: Admin nie jest mi potrzebny do zabawy, nie kręci mnie banowanie i kickowanie osób, za byle co, fakt będę ich ostrzegał i upominał, chcę zwiększyć przyjemność z rozgrywki, minimalizując i jak wcześnie wspomniałem upominając obrażających lub nadmiernie przeklinających graczy, oraz kiedy nadarzy się taka "okazja" banować graczy, grających niezgodnie z zasadami (np. wspomagacze)
O sobie: Miły, ogarnięty gracz, z wieloletnim doświadczeniem adminowania na serwerach do gry Counter-Strike 1.6. Interesuję się Motoryzacją (najbardziej motocyklami), Informatyką, oraz preferuję sportową grę w CS'a (o ile można by to tak nazwać). To co robię, staram się robić najlepiej i profesjonalnie oraz perfekcyjnie. Moja "kariera" z CS'em zaczęła się bardzo dawno (ok. 8 lub 9 lat temu), grałem bardzo dużo w CS 1.6 (ponad 3000 godzin przegranych w CS 1.6 NS oraz Steam razem wziętych), moja przygoda w CS:GO zaczęła się w 2014 roku, przed CS:GO nie grałem w żadne inne "wersje" Counter-Strike'a. Myślę że więcej o sobie nie mam co mówić, bo raczej mało co, kogoś to interesuję. Uśmiech
#2
Za dużo tego napisałeś i trochę nieestecznie wyszło Uśmiech Tak czy owak jestem na tak.
#3
Wiesz, podanie musi być treściwe Uśmiech Oczywiście estetyka musi być, ale to na papierze Duży uśmiech
#4
jestem na Tak
Ogarniety
Wiek
Składka
Steam

Poprostu Na Tak :3 :3333
#5
Gwiazdka 
Pozostaje neutralny(nie mam nic wspólnego z tym ffa) , ponieważ nie gram w cs:gówno ( serio jestem jedyną osobą ktora tego nie lubi ;d ) .

Ale jeżeli mój głos ma jednak jakies znaczenie , to nie widze żadnych przeciwskazań .
#6
nie obrazaj cs go Duży uśmiech bo cs go jest lepsze od cs 1.6 moim zdanie i nie powinno obrazac cs,a xD
#7
No lepsze to chyba jednak nie do końca, obie te gry są świetne Uśmiech CS:GO ma poprostu lepszy wygląd, ale to nic nie znaczy Uśmiech

PS. Koniec dyksusji o CS'ach, to jest podanie Duży uśmiech
[Obrazek: 76561198028561004.png]

Za brak kultury, obrazę itd. Zgłaszam post do moderacji oraz daje - repa.
#8
Serwer bardzo potrzebuje admina, podanie to powinienem oprawić w ramkę i powiesić nad biurkiem gdyż jest wzorowe, będę linkował do innych podań.
Oczywiście przyjęty, zapraszam na PW. UśmiechUżytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


MyBB, © 2002-2019 MyBB Group.
Duende-v2 | Copyright by iAndrew | Modified by SubzR
Menu