• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Podanie ronald

• Imię: Łukasz

• Nick: »ronald«

• Steam ID: STEAM_1:1:12985489 

• Składka (Tak/Nie): Oczywiście że tak.

• Deklarację zrozumiałem(am) i ją przyjmuję (Tak/Nie):Tak zrozumiałem i ją przyjmuje.

• Doświadczenie w administracji serwerem: Za czasów 1.6 posiadałem własną sieć serwerów, Więc wiem jak zachowywać się jako admin. 

• Znajomość SourceMod'a (komendy admina): Myślę że tak 5/10 ale szybko się ucze.

• Dlaczego chcesz mieć admina?: Ponieważ gram już dłuższy czas na serwerze polubiłem go i graczy na nich. Gram także często w godzinach wieczornych i nocnych. W nocy admina brakuje a często by sie wtedy przydał. Wiem że nie mam 5 postów ale szybko to nadrobie z naddatkiem obiecuje Duży uśmiech

• O sobie: Jestem ronald mam 23 lata pochodzę ze Szczecina swoją przygodę z CS zacząłem w 2006 roku grałem tylko w 1.6 w 2012 roku przeniosłem się na CS:GO potem znowu wróciłem do 1.6 no i od początku 2015 roku zakończyłem swoją przygodę w 1.6 i gram już tylko w GO. Interesuje się głównie e-sportem lubie jazde na deskorolce :d No i chyba to na tyle Oczko
Poza postami nie mam mu nic do zarzucenia, ale to jest najmniej problematyczna rzecz.

Mily, kulturalny, w odpowiednim wieku i z odpowiednim glosem. Chetnie zobacze go w gronie adminow !
Jestem Na tak Uśmiech Znam chłopaka już od dłuższego czasu i wiem że idealnie spisywał by się w Roli Admina Uśmiech
W sumie dzisiaj Cię pierwszy raz ale jak patrze na GT to masz prawie 60 h :o No ale masz fajny głos, miły jak na pierwszy rzut oka. Jestem na tak.
Znam typa spoko ziomek ogarnięty , spokojny. Duża liczba graczy mogła go nie kojarzyć ponieważ gra zazwyczaj poźnymi porami. Gościa poznałem zanim zostałem administratorem co świadczy ze gra tu w miarę długo. Jestem jak najbardziej na tak wystarczy tylko że poprawi aktywność na forum.
Jestem na tak (bardzo ogarnięty Gracz) jedyne co popraw to aktywnosc na forum Uśmiech
[Obrazek: tumblr_lyszyd64hB1r1t4wmo7_400.gif]
Jestem na tak ogarniety gość, dużo osób go lubi ale za mało nagrywa na yt Duży uśmiech
jestem na tak
Jestem na tak, ogarnięty, doświadczony, wiek na duży plus Uśmiech
Wiadomość wygenerowana automatycznie.

Ten temat został zamknięty przez moderatora.

Powód: Twoje podanie zostało pozytywnie rozpatrzone.

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post.

Z pozdrowieniami,
Zespół naOtwocku.pl
[Obrazek: bqfzSW3.gif]

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.
Duende-v2 | Copyright by iAndrew | Modified by SubzR
Menu