• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Podanie v2

Cytat: "Dla jednych Chada Proceder, dla mnie po prostu Tomek, To on tu na tej scenie jako pierwszy zbił mi pionę,"
  • Imię: Patryk

• Nick: Flusza_Camp

• Steam ID: STEAM_1:1:36967483 

• Składka (Tak/Nie): Tak

• Deklarację zrozumiałem(am) i ją przyjmuję (Tak/Nie): Tak

• Kontakt: Steam/Facebook

• Doświadczenie w administracji serwerem: Średnie

• Znajomość SourceMod'a (komendy admina): Słabe, ale szybko się uczę nowych rzeczy.

• Dlaczego chcesz mieć admina?: To już standardowo, chciałbym wspomagać grono administratorów. Czasem się zdarzy, że potrzebny jest admin, a akurat go nie ma :v

• O sobie: Mam na imię Patryk uczęszczam do szkoły ponadgimnazjalnej, konkretnie do pierwszej klasy Liceum Ogólnokształcącego. Interesuję się koszykówką, informatyką oraz historią. ^^
Dobry , aktywny , wesoły , jak trzeba to poważny , zna się na każdego rodzaju humorze. Patryk jest bardzo dobrym kandydatem na admin którym mam nadzieję że zostanie aby ogarnąć niepotrzebny syf na serwerze. Jestem jak najbardziej na tak.
Jestem na Tak jest to osoba odpowiednia na tego rodzaju stanowisko Uśmiech
Zdecydowane i pewne "raczej tak".
Jestem na TAK , miły gracz Oczko
Jestem na TAK, jak najbardziej, porządny użytkownik, zawsze w wolnych chwilach trenuje, pomaga, i słucha dobrej muzy (Z.B.U.C.Z.K.U, CHADA PROCEDER, SŁOŃ, BEZCZEL, GANG ALBANI).
Flusza_Camp działalność artystyczną rozpoczął w 2010 roku. Początkowo jego działalność miała charakter lokalny i amatorski. W 2015 roku player zagrał na lanie „Wschowa Lan Party 2015”. Występ młodego gracza wzbudził zainteresowanie warszawskiego złodzieja CHADY który zaproponował mu współpracę i tak poznał Z.B.U.C.Z.K.A.
W marcu 2016 roku raper podpisał kontrakt fotograficzny z Loczkiem na wspólne fotki ze Z.B.U.C.Z.K.I.E.M.

Podsumowując, jak najbardziej tak, młody uczynny gracz.

[Obrazek: zbuku6-7yg.jpg]

Na koniec ulubiony CYTAT PATRYKA:
"Dla jednych Chada Proceder, dla mnie po prostu Tomek,

To on tu na tej scenie jako pierwszy zbił mi pionę,"
^ XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
dobre prowo XDDDDDDDDDD
[Obrazek: tumblr_lyszyd64hB1r1t4wmo7_400.gif]
To nie prowo xd

[Obrazek: kiznaiver-wallpaper-560x315.jpg]
Wiadomość wygenerowana automatycznie.

Ten temat został zamknięty przez moderatora.

Powód: Twoje podanie zostało pozytywnie rozpatrzone.

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post.

Z pozdrowieniami,
Zespół naOtwocku.pl
[Obrazek: bqfzSW3.gif]

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.
Duende-v2 | Copyright by iAndrew | Modified by SubzR
Menu