• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Polacy zbanowani za ustawianie meczów!

Byli gracze ESC Gaming zbanowani przez Valve!

Między innymi byli gracze ESC Gaming zostali zbanowani przez Valve za "ustawianie" meczów. Taka informacja pojawiła się dzisiaj na HLTV.org! Na liście zawodników zbanowanych nie tylko znaleźli się zawodnicy ex-ESC lecz także inni Polacy!
Valve nie będzie tolerować tego typu zachowań i cały czas prowadzi postępowania w sprawie różnych zawodników. Tym razem na celowniku znaleźli się nasi rodacy, ale nie tylko. Wśród zbanowanych graczy są:
  • Kevin “Uzzziii” Vernel
  • Joey “fxy0” Schlosser
  • Robin “GMX” Stahmer
  • Morgan “B1GGY” Madour
  • Damian “DiAMon” Żarski
  • Michał “bCK” Lis
  • Jakub “kub” Pamula
  • Mateusz“matty” Kołodziejczyk
  • Michał “michi” Majkowski
  • Karol “rallen” Rodowicz
  • Mikołaj “mouz” Karolewski
  • Grzegorz “SZPERO” Dziamałek
  • Paweł “innocent” Mocek
  • Jacek “minise” Jeziak
WSZYSCY ALE TO WSZYSCY nie będą mogli uczestniczyć w zmaganiach, współfinansowanych przez Valve przynajmniej do 2016 roku. Oznacza to, że ESC nie zagra w Katowicach!

http://www.hltv.org/news/14184-epsilon-a...valve-bans

Co dziwne Polacy są bardzo zaskoczeni informacją, post mouz'a na swoim FP :
http://prntscr.com/61tz0a

Odpowiedz
Bardzo dobrze. Tępić takie zachowania.
Odpowiedz
Wydaje mi się że jednak polacy są niewinni, co jeszcze bardziej mnie dziwi, ScreaM jako jedyny niewinny ? Hymm coś mi tu nie pasuje z tym ScreaM'em Uśmiech

PS. Jeszcze KennyS powinien dostać taką karę Uśmiech
Odpowiedz
bardzo dobrze
Odpowiedz
Minise : Jesteśmy oskarżani, że my jako CAŁE ex-ESC sprzedaliśmy kiedykolwiek mecz, a czegoś takiego po prostu nie było więc dowodów na to również nie bedzię. Rozumiem gdyby chodziło o jakies throwy, o których wiedzieliśmy i obstawiliśmy skiny (mecz ALSEN, rallen oraz mouz obstawili) ale wtedy dostaliby tylko oni bana i to dużo wcześniej! Próbujemy wszystkiego, dzwonimy, piszemy emaile i nie dostajemy żadnej odpowiedzi, żadnego dowodu. Miejmy nadzieje, że to wszystko się wyjaśni!

Może faktycznie są niewinni, a ktoś tu leci w luja.
Odpowiedz
Gaben nie ma co robić, dlatego banuje sobie Duży uśmiech
Odpowiedz
HAH! Potwierdzone info - gracze exESC dostają Ub od Gabena!

Odpowiedz
Wiedziałem że exESC są niewinni Uśmiech Ale dziwi mnie jedna rzecz, że ScreaM jest jako jedyny z Epsilon niewinny, wydaję mi się że ScreaM też mięszał paluchy w ustawianiu meczy Uśmiech
Odpowiedz
Nie wiem, scream ma sporo kasy z dotacji na stream, który robi więc wątpie by ryzykował karierę dla paru eurasków.

Odpowiedz
No tak, ale wątpie że on jedyny z Epsilonu nie maczał w tym palców, albo przynajmniej nie przemówił "kolegom" z zespołu do rozsądku, bo wydaję mi się że o wszystkim wiedział.
[Obrazek: 76561198028561004.png]

Za brak kultury, obrazę itd. Zgłaszam post do moderacji oraz daje - repa.
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.
Duende-v2 | Copyright by iAndrew | Modified by SubzR
Menu