• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Polemiki i Wiaderka Wierszyki [Grozi chorobą mózgu]

Na sam początek może hmm. Dzisiaj na przerwie w pracy mi się nudziło zerkam na gametracker zobaczyć które mamy miejsce a tu proszę już 573 na świecie i 7 wśród DR Uśmiech Jestem dumny z tego co osiągnęliśmy już teraz po zaledwie 50 dniach. I zauważyłem że soplica zaczęła się nami interesować. Zauważyli ze mamy tyle slotów co oni (32 sloty) i postanowili dokupić jeszcze 4 jak tylko dostaliśmy się do TOP 10. Wracając do pracy, poszedłem na kawę i wymyśliłem wierszyk o Otwockowym DeathRun.

"Otwockowy DeathRun"

NaOtwocku możesz grać od nocy do rana,
Nie ma drugiego tak zajebistego DeathRuna.
Admini są trochę pierdolnięci,
Ale jak trzeba to są ogarnięci.
Gracze to podstawa tego serwa,
I żaden DDoS nam ich nie odbiera.
Informacja o Otwocku wszędzie dociera.
Bo nadchodzi nowa era,
Otwock to wzór dla każdego nowego serwera!!
Odpowiedz
Soplica sie serwerem interesuje? Chyba nie chcesz przez to powiedziec ze chcesz sie odłączyć Smutny

Ps fajny wierszyk Uśmiech
Odpowiedz
Wzruszylem sie ;*( xD.

Jak dla mnie bomba Duży uśmiech (poeta)
[Obrazek: 76561198133049153.png][Obrazek: AddFriend.png]
Odpowiedz
Zajebisty wierszyk ;D
[Obrazek: 30krbqr.gif]
Odpowiedz
Gwiazdka 
A to wierszyk odemnie stworzony pod presją A.Mickiewicza. Pani od polaka zachwycala sie ze on zamknąl cale swoje zycie w 3 wersach... To ja tez tak zrobie:
Cycki...Cycki, cycki!
Cycki cycki cycki...
Cycki!
Odpowiedz
Haha Kenobi masz potencjał Duży uśmiech A co do serwera, co ty nigdy w życiu nie opuszczę otwocka. Chodziło mi o to że Soplica zauważyła że moim celem jest być lepszym od nich i starają się przeszkadzać mi w dążeniu do celu Język
Odpowiedz
Wiaderko masz skype? Uśmiech Chciałbym sie popytac troche na temat prowadzenia serwera.
Odpowiedz
Jasne stary żaden problem zaproś mnie na steam tam Ci podam. Moje konto masz w liście adminów.
Odpowiedz
Grzybnia z chujnią ... Musze na jutro Dziady przeczytać a juz po 22:00 jest Kappa
Odpowiedz
Spolszczenie polecam xd
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.
Duende-v2 | Copyright by iAndrew | Modified by SubzR
Menu