• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Propozycja

Witam .
Mam pomysł na założenie nowego serwa . Był by to serwer Only 3 Mapki min. (dd2 / Mirage / nuke) , oczywiście mogą być te mapki lecz nie muszą Oczko.
Na serwerze by było można kupić vipa oraz strój by był dla vipa .
Serwer by był do 16 / 18 rund .
Sądzę , że by to wypaliło i przyciągnęło wielu nowych graczy .
Pozdrawiam .
Annabelle Anioł
Ale ty go chcesz założyć czy jak?
[Obrazek: bqfzSW3.gif]
Oczywiscie że chce ; ) Będę założycielem ... Oraz potrzebna będzie pomoc potrzebna ; ) ...
WITAM
Nie będę tolerował oszustów

Ehh.. Też cos takiego planuje ale narazie nie wiem jak to wszystko zrobić Zdezorientowany Ja mam zamiar na 5 mapek dd2/inf/nuke/mira/cach Uśmiech możemy sie w sumie zgadac...
z chęcią; )
WITAM

Nie wiem czy taki serwer wypali. Na początku ten nasz d2 był właśnie pod takie mapy i mało kto grał. Według mnie gracze którzy grają turnieje, to grają dla relaksu d2 a nie nuke... Nie lepiej dodać slotów na d2 zamiast rozdzielać społeczność po mniejszych serwerach? Nie wiem czy sieć potrzebuje obecnie kolejnego serwera, który również może być konkurencyjnym dla DD2. Proszę o merytoryczne wypowiedzi.

Trzeba było tak odrazu Smutny to sie nie zabierać za to?
Moim zdaniem nie możemy powiększyć slotów na dd2. 8 graczy po obu stronach to proporcja idealna. Już na serwerach 20 slotów niefajnie się gra Oczko

Ja chciałem stworzyć drugi "odział" dd2, ale w żadnym wypadku nie chce, żeby stanowił on konkurencję dla obecnego serwera.

W ciągu dnia praktycznie ciągle jest 16/16 i trzeba się starać, żeby wbić Język
[Obrazek: bqfzSW3.gif]
Tak ale założenie nowego serwa np typu FFA oznacza przyciągniecie wielu nowych graczy . Nie sądzicie ?
WITAM

Zastanowiłem się nad tym przez parę godzin i podjąłem decyzję.
Ogólnie co do powstania serwera jestem nastawiony pozytywnie, jednakże w obecnej sytuacji, w obecnym czasie jestem przeciwko dodaniu do sieci nowego serwera. Poniżej wypiszę kilka powodów.
  • Serwer DD2 posiada małą liczbę użytkowników na forum. Praktycznie osoby z serwera można policzyć na palcach jednej ręki. Prawdą jest że serwer jest pełny, jednakże nie odzwierciedla to jego społeczności, która nie jest zjednoczona na forum w żaden sposób - na podstawie tej myśli śmiem twierdzić, że społeczność może się łatwo rozproszyć, gdy gracze zaczną migrować między serwerami tego samego typu.
  • Mody FFA i DD2 są bardzo do siebie zbliżone, praktycznie identyczne. Różnią się jedynie mapami, które są grane.
  • Moje doświadczenie. Tj. serwer DD2 był przez 2-3 miesiące serwerem FFA. Przez to ilość graczy na nim była bardzo uzależniona od mapy. Na mapie dust2 / mirage - serwer był często pełny, jednakże wystarczyła zmiana mapy na nuke / inferno / mirage by w ciągu dwóch minut zostały 3 bądź 4 osoby, gdy zmieniliśmy "mod" na DD2 Only, serwer w ciągu tygodnia zrobił się pełny.
  • CS:GO w przeciwieństwie do swoich poprzedników jest grą bardzo nastawioną na rankingową rywalizację. Przez to znaczna większość graczy nawet nie odwiedza serwerów społeczności, które nie są DeathMatch'ami bądź surfami. Ludzie, którzy chcą pograć coś innego wchodzą na chwilę na serwery które wymieniłem, bądź właśnie D2, co jest i tak rzadkością. Gra się na tej mapie luźno i dość przyjemnie.
  • Z całym szacunkiem Annabelle, ale za mało się znamy. Nie mogę w takim stopniu zaufać osobie, którą znam kilka dni. Chciałbym mieć gwarancję ciągłości serwera, a nie zaprzestanie płatności po dwóch miesiącach czy też migrację do innej sieci. Nikt nie jest mi w stanie tego zagwarantować.
  • Założenie serwera nie może opierać się wyłącznie na mojej pomocy. Uważam, że osoba zakładająca serwer powinna albo zasięgnąć wiedzy z zewnętrznych źródeł bądź konfigurować serwer metodą prób i błędów. Dzięki temu administrator serwera będzie wiedział co się na nim sypie, gdy nagle aktualizacja CS:GO wywali połowę pluginów - a chciałbym zaznaczyć że to między innymi było powodem upadku serwera DeathRun. Zniszczyła go jedna aktualizacja i słaba znajomość funkcjonowania serwera przez jego właściciela. Ja mogę pomóc, a nie wyręczać właściciela serwera w całej sprawie technicznej. Równie dobrze mógłbym prosić o wpłatę w wysokości wartości serwera i sam go postawić. Równa się to temu samemu.
Nie chcę być odebrany za osobę, która jest na nie "bo nie". Jeżeli ktoś chce założyć serwer to proszę bardzo, jednakże nie będzie bez zgody mojej należał do sieci naOtwocku, ze względu na jakość jaką chcę oferować graczom. Myślę, że powyższe punkty wyjaśniły moje zdanie w sposób głęboki. Jeżeli ktoś nie zgadza się z moim zdaniem to proszę założyć z osobami wspierającymi ten projekt wątek odwoławczy. W nim przedstawić argumenty, które podważają moje argumenty. Nie jestem osobą nieomylną jednak uważam że w tym przypadku mam rację.

Pozdrawiam Uśmiech
Zamykam wątek.

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.
Duende-v2 | Copyright by iAndrew | Modified by SubzR
Menu