• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Propozycja nowego serwera naOtwocku

Gwiazdka 
Witam, na rozpoczęcie wakacji wraz z kolegą mamy zamiar postawić serwer do cs:go i przyłączyć sie do tej sieci za zgodą administracji Uśmiech

W tym wątku chciałbym proscić wszystkich chętnych i zainteresowanych byście odnieśli sie do poniższych podpunktów związanych ze szczegółami serwera. Według mnie i mojego murzyna najlepszym rozwiązaniem jest postawienie serwera 20-slotowego z wyłącznością na 5 map; inf/dd2/nuk/mira/cach . Co o tym myślicie? ( to są tylko nasze propozycje, być może zasugerujecie coś lepszego Język )

Wyraźcie swoje zdanie na temat hostingu, ilości slotów, moda itd. oraz tego czy w ogóle chcecie nowy serwerk Kappa
Odpowiedz
Ja jestem za, oby serwer stał jak najdłużej Uśmiech Co do moich propozycji :
- mod : arena 1v1 lub DeathMatch FFA [HS Only] albo bez HS.
- hosting oczywiście 1s1k, sprawdzony i polecam,
- slotów to nie ma co jak głupi kupować. Zacząć od 14-16 i powoli dokupować do 20 Uśmiech

Odpowiedz
Z tymi slotami to masz racje Duży uśmiech na początku lepiej mieć troche mniej, zapomniałem dopisać, że chodzi mi bardziej o to żeby maksymalna ilość slotów nie przekroczyła 20 bo wtedy sie nieprzyjemnie gra Uśmiech
Odpowiedz
Jak dla mnie deathmatch jak najbardziej. Ludzie lubią serwery gdzie można szybko wrócić do gry po śmierci i jednocześnie podszlifować skilla. HS Only to już myślę kwestia głębszego przemyślenia za i przeciw, sloty 14-16 owszem na początek. Co do hostingu nie znam się za bardzo, ale mogę już z góry powiedzieć, że jeżeli taki serwer powstanie to będę go odwiedzał, bo przydają się takie serwery do rozgrzewki przed czymś większym.
Odpowiedz
Arena raczej zły pomysł xD Oczywiscie nic nie odrzucam Uśmiech to są tylko sugestie, wolałbym żeby to były mody proste w których nie trzeba dużej znajomości w plikach serwera :v bądź co bądź troche sie będe męczył robiąc coś skomplikowanego. Nie zapominaj że jestem w tym zielony Duży uśmiech co nie znaczy że nie podejmę pracy nad tym Podejrzany
Odpowiedz
Wiadomo, w takim razie co myślisz na temat tego DeathMatcha? Każdy na każdego i naprawdę już przy 14-16 slotach by sie fajnie grało. Mapy jakieś standardowe - dust2, inferno, mirage w kółko Uśmiech Co prawda adminów na to będzie myślę że mało - co widać na przykładzie D2, ale serwer będzie full na 100% Uśmiech

Odpowiedz
Biore wszystko pod uwagę Uśmiech
Odpowiedz
i jak się ma rozwój spraw? Uśmiech

Odpowiedz
No co no narazie zostały 4 testy do napisania w szkole Duży uśmiech Juz niewiele zostało i coś tam ruszymy za jakiś czas
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.
Duende-v2 | Copyright by iAndrew | Modified by SubzR
Menu