• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Propozycje rozszerzeń / pluginów na CS:GO

Jak w temacie, jeżeli widzieliscie na innych serwerach jakieś fajne pluginy, które urozmaiciły by grę proszę o info Uśmiech

Moja propozycja - restrykcja maksymalnie x ilości awek w team? Oczko 1-2, co Wy na to?

Troszke nie na temat, ale hajmus możesz usunąć plugin RTV z serwera ? Bo sie ostatnio gracze śmieli że Only DD2 i "rtv" jest Duży uśmiech
[Obrazek: 76561198028561004.png]

Za brak kultury, obrazę itd. Zgłaszam post do moderacji oraz daje - repa.
Tak jak pisałem w poprzednim wątku - usunę jak wróce do domu Duży uśmiech

Oki oki Oczko Sorki za zbędny post, dziś troszke zarobiony jestem i zapomniałem że już ci to zgłaszałem Duży uśmiech

Usunąłem powiadomienie o nominacjach i rtv :-) jeszcze planuje dodać licznik c4. A jak z tematem restrykcji ale do 1 na team?

Licznik C4, niewiem czy jest jakoś bardzo wymagany, aczkolwiek można dodać zawsze jakiś bajer Duży uśmiech

Plugin konieczny moim zdaniem Oczko: https://forums.alliedmods.net/showthread.php?p=1915130

Mniej ważne:
https://forums.alliedmods.net/showthread.php?p=2118030

Pierwsze już dodaje, co do drugiego to uważam, że troszkę zbędny, poczekajmy chociaż parę dni aż serwer się dobrze rozhula Uśmiech

Spreje zapchają tylko serwer pluginami, z licznikiem c4 jest to samo, są one zbędne. Co do X-ray oczywista oczywistość ale usuńmy że widzimy wszystkich po śmierci i dajmy normalną rozmowę w team, a nie że jak jestem martwy to mogę rozmawiać z martwymi. CS to gra komunikacyjna, a my tą komunikacje utrudniamy.
Właśnie to samą propozycję dawałem wcześniej niestety została ona odrzucona.

Ok, poprawione Uśmiech

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.
Duende-v2 | Copyright by iAndrew | Modified by SubzR
Menu