• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Rangi STAMM i problemy

Witam,

Zauważyłem że ostatnimi czasy przez system stamm i punktacje dochodzi do absurdu na serwerze, dokładniej: punkty nabija się za szybko, to 1 sprawa, druga sprawa polega na regeneracji hp, ludzie zaczęli wykupować vipy(które wiadomo co mają), odblokowywują sobie rangę z regeneracją HP i są op na serwerze, przeżywają praktycznie każdą pułapkę, np vip mający wyżej wymienioną rangę wpadnie w drzwi albo w jakąś pułapkę zabierającą hp to i tak zawsze albo przedłuży, albo przeżyje mając te 150 hp +  regeneracje, na dodatek terrorysta nie ma szans z takim ct, bo kiedy zada mu hp np na ruletce to momentalnie odnowi mu się do 100, moim zdaniem regeneracja hp powinna być w ostatniej randze, i koszt tej rangi powinien wynosić 10 tysięcy punktów, to co się dzieję przez to jest chore, punkty i tak po zwiększeniu limitów nabijają się i tak za szybko. Moje propozycje;

1. Skoczek - 1500 PKT.
2. Królik - 3500 PKT + usunięcie regeneracji.
3. Kangur - 6000 PKT + usunięcie regeneracji.
4. Zawodowiec - 8000 PKT + usunięcie regeneracji.
5. Mistrz BH - 10000 PKT + dodanie regeneracji(tutaj sądzę że będzie ok).
6. Legendarny Bhoper - 15000 PKT + dodanie regeneracji(i tutaj to już na 100 %).

Myślę że wyżej wymieniona lista będzie ok.
[Obrazek: b_560x95.png]
Odpowiedz
Działamy ciągle z tym problemem Uśmiech Od wczoraj regeneracja jest kompletnie wyłączona Język
[Obrazek: bqfzSW3.gif]
Odpowiedz
StrajGer, w takim razie co będzie do odblokowania na randze Królik? Myślę że jak chcecie zabrać coś musicie dać coś zamiast tej regenki Uśmiech

[Obrazek: kiznaiver-wallpaper-560x315.jpg]
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.
Duende-v2 | Copyright by iAndrew | Modified by SubzR
Menu