• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Revolver i headshot rounds

Cześć jako że jestem nowy chciałbym przywitać wszystkich członków forum i czytających
Przechodząc do sedna
Bardzo lubie grać z bronią revolver jest to wymagający dużych umiejętności pistolet strasznie doskwiera mi brak tej broni na naszym serverze.
Na zagranicznych serverach są dodane rundy revolverowe i revolver jest obecny w pistoletówkach i mam propozycje by dodać poniższe propozycje do rozpatrzenia przez administrację
+Revolver jako bron drugorzędna
+Rundy revolverowe 
+Headshot rounds rundy w których można by zabić tylko za pomocą headshota 

Mam nadzieje na pozytywne rozpatrzenie moich propozycji przez administrację.
Anioł Pozdrawiam Libraru Saiyan Anioł
Odpowiedz
Revolver to chyba najłatwiejszy pistolet do obsługi jaki znam xD.

Jestem na tak, lecz liczmy się z tym, że będzie masa wyzwisk tak jak z silencerami. (PDK Oczko )
Odpowiedz
Wyzwiska i tak będa bez tego czy bez zawsze ludziom coś nie pasi (staniesz na 2 sekundy? KAMPER!, uzywasz USP? NOOB, uzywasz tec9? NOOB itp...)
A taka runda na mini-awp to fajna odskocznia od normy dodatkowo jakby połączyc to z tymi headshotami to troche by sie trzeba bylo natrudzic Duży uśmiech
Odpowiedz
(12.09.2016, 10:04)libraru napisał(a): Wyzwiska i tak będa bez tego czy bez zawsze ludziom coś nie pasi (staniesz na 2 sekundy? KAMPER!, uzywasz USP? NOOB, uzywasz tec9? NOOB itp...)
A taka runda na mini-awp to fajna odskocznia od normy dodatkowo jakby połączyc to z tymi headshotami to troche by sie trzeba bylo natrudzic Duży uśmiech

Akurat tec-9 i rushowanie, gdy ktoś ma usp to totalne świństwo Język.

Nie ma czym się natrudzić. Strzelanie z LPM jest bardzo łatwe Język.
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.
Duende-v2 | Copyright by iAndrew | Modified by SubzR
Menu