• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Router z dobrym zasięgiem

Jak w temacie. Szukam dobrego, w miarę taniego routera z dobrymi antenami - to jest dla mnie priorytet. Potrzebuje zasięgu, który będzie obsługiwał komputery na parterze i dwóch piętrach. Ma ktoś jakieś doświadczenie i zna router z dobrym zasięgiem?  Oczko Drugą opcją jest zakup jakiegoś repeater'a.

Odpowiedz
Podstawowa sprawa: jak wygląda twoje połączenie z internetem i jego prędkość. Masz modem i potrzebujesz routera, do którego go podepniesz?

Wysłane z mojego SM-G900F
[Obrazek: bNfwaKY.gif]
Odpowiedz
Tak, mam modem, prędkość zawrotna jak na moją wiochę - 3Mb/s. Aktualnie mam router TP-linka ale taki słabszy. Sęk w tym że już na piętrze wifi przez podłogę laptop łapie 2-3/5 kresek i ma problemy z długo wczytującymi się stronami.

Odpowiedz
Kabel pociągni i heja, masz spokój na wszystkie lata Uśmiech a hajs sie zwróci bo nie bedziesz musiał wydawać hajsu na następne routery Podejrzany
Odpowiedz
No właśnie z kablem to tak średnio Zdezorientowany Wolę dać z 300-400zł za nowy router niż wiercić przez 2 sufity...

Odpowiedz
Pokaż ze jestes menszczyznom i wez wiertarke do ręki Podejrzany I Ty możesz zostać bohaterem swojego domu Kappa
Odpowiedz
Podbijam temat, nadal szukam dobrego router'a. Modem mam także nie musi mieć on takiej funkcji. Zależy mi wyłącznie na wysokim zasięgu.

Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.
Duende-v2 | Copyright by iAndrew | Modified by SubzR
Menu