• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

SKARGA !

Witam. Od jakiegoś czasu gracz squubek oraz paru innych graczy serwera deathrun, ma grupę założoną przez pingwina joe który załozył ją w trakcie incydentu z danymi osobowymi. Grupa nosi nazwę "CHWDŁ" (chuj w dupe Łapiszonowi). Squubek żeby uniknąć konsekwencji powiedział każdemu że to "Ł" to Łęczno.... Podczas gdy mnie nie było squubek w obecności strajgera mówił że to admin o nicku na Ł . 
Nie życzę sobie takiego dogadywania i proszę opiekunów o pozwolenie zbanowania tego gracza oraz innych którzy tak samo mi dogryzają   na czas minimum 1 dnia. Starałem się o administratora dużo czasu i myślałem że to będzie przyjemne, jeżeli nie podejmiecie jakiś kroków. To ja składam rezygnację bo mam poprostu dość. Żarty żartami ale to już przesada. Na początku przymykałem na to oko, teraz nie wytrzymuje. Dziękuje, pozdrawiam Zły
Część graczy mówi że chodzi o Łęczno, ja raz słyszałem tylko o tym że chodzi o Admina na "Ł", na serwerze panuje przez to lekki rozpierdziel, ale wszystko pomału wraca do normy
[Obrazek: b_560x95.png]
Zauważ że nikt już nic nie mówi o chwds jak to w ogole istniało nie wiem . Ale od spiny z pingwinem codziennie denerwowaliscie mnie tym chwdł wiedząć że ja wiem że to o mnie. mówicie cały czas chwdł chwdł powtarzając to bez przerwy.
1970 ten numer to klopoty gdy pojawi sie incydent to pojawia sie konfident
Ile razy mamy ci powtarzać że CHWDŁ jest związane miastem Łęczno i tyle , a że inni gracze domyślają się jakiś dziwnych rzeczy to nie nasza sprawa.
Stary ty się lepiej nie wypowiadaj bo squubek sam mówił ze to o adminie na "Ł" jedynym adminem JESTEM JA. jednym z graczy za przeproszeniem napierdalajacych "CHWDŁ" to ty. także prosze Cię siedź najlepiej cicho Uśmiech
Dla mnie to jest żałosne to co on wypisuje XD. Mówiąc CHWDŁ Chodzi o Łęczno. Że on to odbiera inaczej to nie moja sprawa. Łapiszon za bardzo broni sie tym adminem. Kiedyś gadalismy o kapiszonach i wszedł na serwer i mnie za to zbanował nie rozumiem tego typa.
Żadnego bana za to nie dostałes to jest mój ostatni komentarz w tej sprawie. Ja tylko czekam na odpowiedź opiekunów Uśmiech)))
Człowieku ty jesteś jak dla mnie żałosny.A dostałem bana dnia 02-12-16 o godz. 22:54
nie no nie moge nie skomentować. Żałosne to jest twoje zachowanie i robienie sobie ze mnie jaj cały czas gdy tylko wchodzisz na serwer. Ale dzieci tak mają nie znają granic żartów Uśmiech

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.
Duende-v2 | Copyright by iAndrew | Modified by SubzR
Menu