• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

SKARGA PAiN

Dzisiaj grając na serwerze powiedziałem ,,TOSTYYYY'' i admin o nicku ,,Pain'' powiedział do mnie ,,Teraz przegiąłeś kurwa mały śmieciu'' i dał mi permmuta. Potem napisałem to na czacie i dostałem permgaga. Proszę o unmuta, ungag i zwrócenie na to uwagi bo to jest lekka przesada z jego strony. Z góry dzięki.
Czekam na wypowiedzi świadków i admina
[Obrazek: bqfzSW3.gif]
Ale to że, wyzywałeś Seq'a i Paina to już nie napisałeś.
[Obrazek: KNj2lLk.gif]
Po pierwsze wszyscy którzy siedzą ze mną na tsie, w tym gwiazdek, wiedzą że nie przeklinam więc na pierwszy rzut oka widać, że tu przekłamujesz w połowie. Po drugie byłeś permamentnie zmutowany, ale z dobroci serca cie odmutowałem, lecz po twoim zachowaniu tzn. krzyczeniu o jakichś tostach, dostałeś muta, a potem po spamowaniu tymi tostami na czacie dostałes gaga. Po trzecie na za dużo sobie pozwalałeś swoimi odzywkami do adminów i powinieneś dostać za to bana.
Nie było mnie przy tym zdarzeniu, lecz wszyscy wiedzą jak squbek się zachowuje kiedy wchodzi na ts, serwer.
[Obrazek: 41dzt4H.gif]
Po pierwsze nie darłem sie tylko mówiłem normalnie. Po drugie mam prawo mówić co chcę a że wy czujecie się jak byście przejeli ten serwer i ts. Rządzicie się wszystkim tylko jak gwiazdek wejdzie to jesteście spokojni a tak to czyjecie się jak u siebie. I jak wy krytykujecie innych to jest dobrze a jak ktoś powie coś na was to jesteście wnerwieni i dajecie bana lub mute to jest przesada. Kiedyś ten serwer był normalny jeszcze jak byli tylko adminami m.in Hysteria , Son Goku , Adnelon , ronald itp. ale gdy już seqence dostał Adma to na początku było normalnie ale potem zrobił się harmider.
Ty w ogóle nie powinieneś mieć nic do powiedzenia, wszyscy wiedzą jak się zachowujesz na serwerze. Na za dużo sobie pozwalałeś i cwaniakowałeś, zostałes uciszony i teraz płaczesz.
To tak, zacznę od tego, że nikt nie złożył jeszcze na mnie skargi więc nie wiem o co Ci chodzi. Druga sprawa jest taka, że jeśli kogoś krytykujemy to robimy to prywatnie na Ts do czego mamy prawo, a nie na serwerze. Przy gwiazdku jesteśmy spokojni napisałeś, myślę, że przy gwiazdku jesteśmy cały czas tacy sami, wiemy że jest opiekunem, lecz my raczej traktujemy go z szacunkiem, ale bardziej jako normalnego gracza i myślę, że on o tym wie, więc nie rozumiem o co Ci chodzi.
A mówiąc do mnie ,,Wieszak'' To nie jest krytykowanie ?! PaiN robisz z siebie jakiegoś wielkiego panicza. Jesteś całkiem inny jak nie ma seqenca. Jak on wejdzie to zaczynasz pokazywać swoją mocną stronę, a jak gadałem z tobą sam to było normalnie. Tak że nie wie czy chcesz przy nim pokazać jaki ty nie jesteś czy co.
Wieszak? Hmm powiedziałem tak do ciebie 2,3 razy i to było na odczepne bo to Ty pierwszy zacząłeś spine. Oczywiście było to na Ts nie na serwerze, więc co to ma do rzeczy?

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.
Duende-v2 | Copyright by iAndrew | Modified by SubzR
Menu