• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Skarga

Chciałbym złożyć skargę na administratora hajty. Dostałem bana permanentnego z takim komentarzem "skoro ci sie u nas nie podoba, to tu nie graj Oczko" To jest powód perma? Chodzi o sytuacje z 14.11.16 kiedy zostałem upomniany przez administratorkę SylvijaS Ksz Ksz za napisanie "kurwa 1hp" zacząłem z nią na ten temat dyskutować. W trakcie Dako napiał "kurwa" i jakoś żadnego upomnienia nie dostał, w między czasie ktoś dodał że 'ktoś w końcu musi być kozłem ofiarnym"  Więc to ban za kłótnie  z adminem (jeśli można to nazwać kłótnią)? Czy może za sprzeczkę z dziewczyną administratora? To zasługuje na perma? Wiem że trochę mnie  poniosło ale zdenerwowałem się kiedy zostałem upomniany, bo na serwerze był spokój i ani ja ani nikt inny nie robił 'patologi'. Czekam na odpowiedź.
Dla mnie chamstwo i bezczelność do oporu zasługują właśnie na permanentnego bana. Na tym serwerze nie potrzeba nam graczy twojego pokroju. Napisałeś "kurwa 1hp", zostałeś upomniany przez administratorkę, trzeba było odpisać "sorry" i grać dalej. A ty co robisz?
Kod:
[Nov 14 2016 | 15:33:45] Bolek_Nindża (STEAM_1:0:53346975): Droga damo zainteresuj sie swoja przybudowka
[Nov 14 2016 | 15:34:03] Bolek_Nindża (STEAM_1:0:53346975): i znajdz sobie lepsze zajecie od stalkowania tego co pisze

[Nov 14 2016 | 15:36:59] Bolek_Nindża (STEAM_1:0:53346975): sama wielokrotnie nie wykonywałąs celow mampy
[Nov 14 2016 | 15:37:08] Bolek_Nindża (STEAM_1:0:53346975): a prujessz sie do mnie za słowo
Co to w ogóle jest przybudowka? Ale na tym się nie kończy, zaczyna się następna mapa i zaczynasz prowokować administratorkę mówiąc teksty typu "no to dawaj mi bana, będzie zajebisty przykład", mówić, że ma VIPa i będzie się teraz "chędożyć" (wiesz w ogóle co to znaczy?), a na koniec dodajesz "beka z tego serwera".

Podsumowując: zachowujesz się niekulturalnie, prowokujesz administratorkę, obrażasz Ją i mówisz, że dla Ciebie ten serwer to kpina. Dlatego dostałeś bana z powodem "skoro ci sie u nas nie podoba, to tu nie graj Oczko".

Co do DaKo to został upomniany i ani Ty, ani On, ani inny gracz nie mógł w tym czasie dostać bana, ponieważ na chwilę baza danych przestała działać i plugin nie wystartował, co skutkowało brakiem możliwości nałożenia kary. Wszystkie zacytowane przeze mnie teksty można usłyszeć na samym początku tego dema.
[Obrazek: bNfwaKY.gif]
Wyjaśnione, zamykam.

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
2 gości

MyBB, © 2002-2019 MyBB Group.
Duende-v2 | Copyright by iAndrew | Modified by SubzR
Menu