• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Skarga Na Administratora

Chciałbym Powiedzieć że Pain który został adminem nadłużywa tej pozycji na niektórych mapach w których za skracanie kiedy on to robi nadmiernie karze sobie za to płacić ABSURD! Jeszcze slapuje sie kiedy tylko chce.
Mógłbym wiedzieć jaki jest twój nick z gry? Myślę, że wtedy sytuacja wyjaśni się. Wypowiadam się, ponieważ sądzę , że byłem przy tej sytuacji.
[Obrazek: 41dzt4H.gif]
Też chciałbym poznać Twój nick i zobaczyć jakieś dowody.
Podaj jakieś dowody oraz w miarę możliwości dzień i godzine. Sprawdze logi admina i zobacze czy się slapował Uśmiech
[Obrazek: bqfzSW3.gif]
Poproszę o dowodziki. Wydaje mi się, że Pain to dobry admin. A te teksty, że admin może skracać i że mu za to płacą to tylko żarty xD
Po pierwsze to nie PaiN sie slapował tylko inny admin. Ja osobiście się nie spotkałem z PaiNem, który się slapuje aby przejść pułapkę.
(05.06.2016, 16:33)WiewiórR napisał(a): Po pierwsze to nie PaiN sie slapował tylko inny admin. Ja osobiście się nie spotkałem z PaiNem, który się slapuje aby przejść pułapkę.

Myślę, że PaiN nie potrzebuje się slapować, aby przejść pułapkę, temat napisał ktoś, kto nawet boi się podać swój nick.
[Obrazek: 41dzt4H.gif]
(05.06.2016, 17:13)SeQuence napisał(a):
(05.06.2016, 16:33)WiewiórR napisał(a): Po pierwsze to nie PaiN sie slapował tylko inny admin. Ja osobiście się nie spotkałem z PaiNem, który się slapuje aby przejść pułapkę.

Myślę, że PaiN nie potrzebuje się slapować, aby przejść pułapkę, temat napisał ktoś, kto nawet boi się podać swój nick.
Ja przecież wiem, dlatego napisałem, że się NIE SPOTKAŁEM Uśmiech
Brak odzewu od składającego skarge. Wypowiedzi świadków usprawiedliwiają.
Zamykam.
[Obrazek: bqfzSW3.gif]

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.
Duende-v2 | Copyright by iAndrew | Modified by SubzR
Menu