• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Skarga Na Hoolsa

Smutek 
Dzisiaj około godziny 17:40 grałem na serwerze , był tam własnie jak w temacie admin Hools który zamroził mnie dawając mi olda. Jest to nie uczciwe moim zdaniem co zrobił ponieważ nie miałem nawet szansy go zabić. Tak włączałem pułapki więc co do olda nie ma zastrzeżeń , lecz nie uczciwe zachowanie w stosunku do mnie powinno zostać rozpatrzone.Oto SS:http://prntscr.com/a661c4
Potwierdzam, byłem przy tym.
To prawda, zamroziłem go ponieważ chciałem jak najszybciej zabić terroryste. Mapa na której zaszła wcześniej wspomniana sytuacja to deadlycube. Jak wiekszość wie na deadlycube są portale w których terro moze uciekac w nieskonczonosc, dlatego zamroziłem Mejdżora żeby sie za nim nie uganiać i nie marnować czasu. To tyle z mojej strony.

[Obrazek: kiznaiver-wallpaper-560x315.jpg]
Zrobił to z centralną premedytacją ponieważ odpalałem pułapki.Co do portali skąd mogłeś wiedzieć lub przewidywać że będę uciekał ?. Moim zdaniem to zwykłe nadużycie na dodatek z premedytacją.
Mejdżor w końcu te komendy są po to żeby ich używać ^^ . A nadużywać ich nie nadużywam, używam je tylko wtedy jak się spieszę.

Jakoś mało mnie interesuje mnie to że się spieszyłeś chociaż na następnej mapie dalej siedziałeś. Plus patrząc na to co pisałeś na samym początku warto zauważyć "Mapa na której zaszła wcześniej wspomniana sytuacja to deadlycube. Jak wiekszość wie na deadlycube są portale w których terro moze uciekac w nieskonczonosc, dlatego zamroziłem Mejdżora żeby sie za nim nie uganiać i nie marnować czasu." więc tak jak by nie patrząc każdy ma do tego prawo + przypominam iż była to ostatnia runda.
Śpieszyłem się ponieważ nie chciałem żeby gracze nie czekali i żebyśmy przeszli na kolejną mapę. Nie do końca się zgadzam z tym co napisałeś ale niech Ci będzie, nie mam zamiaru kontynuować tej dyskusji. Jeśli Gwiazdka uważa że zasługuje na karę niech mnie odpowiednio ukarze a jeśli uważa że jestem niewinny po prostu zamknijmy ten temat.

Ciekawe od kiedy martwisz sie o dobro graczy ?. Jakoś ostatnio jestes dla nich bardzo nie uprzejmy. Chciałbym jeszcze dodac ze żadnemu z graczy sie nie spieszylo bo nikt cie nie pospieszal.
Uwaga na przyszłość, po znaku zapytania nie stawiamy kropki. No cóż może po sobie tego nie pokazuje, ale dbam o naszych graczy.

A więc tak: Tą sytuacje można uznać za lekkie nadużycie. Hools dostajesz upomnienie i proszę, aby to się nie powtarzało. Nie bierz tego zabardzo do siebie Uśmiech Wszyscy wiemy, że jesteś dobrym i zasłużonym adminem, a błędy się zdarzają.

Zamykam.
[Obrazek: bqfzSW3.gif]

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.
Duende-v2 | Copyright by iAndrew | Modified by SubzR
Menu