• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Skarga na Admina "Strajger"

Gościu, to co Ty odwalasz to przechodzi po prostu ludzkie pojęcie.

Wchodzę z 5 minut temu na serwer, oczywiście jest też obecny "Strajger" I puszcza jakąś badziewną nutę, to dla żartów napisałem mu
"Strajgej"  "wyłącz to bo Cie zbanuje" Oczywiście zbanować go nie mogłem bo nie jestem Adminem więc można się domyślić że tego nie zrobię ;__; Ale dość już o tym. Kiedy mu to napisałem to napisał na czacie że banuje mnie za obrazę Admina i dostałem bana na 1 Week - po czym można ogarnąć że dostałem go na 1 tydzień, a z tydzień albo półtora temu powiedział że mam głos "Jak by Ci Jurek Owsiak wsadzał pałe do herbaty" (Squbek świadkiem) oczywiście uznałem to jako żart, jako że jestem człowiekiem bardzo zdystansowanym do siebie. Więc Ty gościu też mogłeś zrozumieć że "Strajgej" to było dla żartu.
Polecam trochę więcej dystansu do Siebie panie Kacprze.

i taki ps. Przestań nadużywać władzy.
Dobra a teraz moja wersja, puszczałem muzykę bo zrobiłem vota, miałem odpowiednią ilość głosów, ""Strajgej" "wyłącz to bo Cie zbanuje" Oczywiście zbanować go nie mogłem bo nie jestem Adminem więc można się domyślić że tego nie zrobię ;__;" nie chodziło mi o to że mnie zbanujesz tylko o sam fakt obrazy i to już nie 1 raz, jeżeli mamy sobie wypominać sytuacje z serwera które były robione całkowicie dla "jaj" zresztą obaj się z tego śmieliśmy jest żałosne, półtora tygodnia temu nie było mnie na serwerze, mało tego, nie było mnie ze 2 tygodnie, ponieważ mam ciężko chorego psa i muszę się nim zajmować + mam swoje obowiązki na głowie. Co do "strajgeja" jeżeli jesteś graczem od dłuższego czasu to powinieneś wiedzieć że sobie tego nie życzę bo do tego słowa mam uraz, kolejną sprawą jest to że nie życzę sobie abyś pisał do mnie po imieniu, bo ani ja cie nie znam, ani ty mnie. Kolejna sprawa to "Przestań nadużywać władzy" ban nie jest nadużywaniem władzy, miałem prawo cie zbanować i tak postąpiłem, więc jedyne to możesz robić to ubiegać się o skrócenie kary a nie wypisywanie bredni na mój temat, przypominam również że gracze przed zbanowaniem ciebie powiedzieli że jesteś podszywką, ty nie odniosłeś się do tego a za podszywanie jest ban na 2 tygodnie (zgodnie z obowiązującą tabelą kar), ja zastosowałem ban na tydzień (podszywanie + obraza).
[Obrazek: b_560x95.png]
A co z tym że powiedziałeś mu że ma głos jakby Jurek Owsiak wsadzałby mu pałe do herbaty? Może on tego sobie też nie życzy i powinnieneś dostać bana na tydzień?

[Obrazek: kiznaiver-wallpaper-560x315.jpg]
Dobra to teraz ja Ci odpowiem.
" o sam fakt obrazy i to już nie 1 raz" Haha niby kiedy do Ciebie tak napisałem człowieku? Napisalem to 1 raz i w żartach, nie moja wina że nie masz do siebie dystansu. Otóż nie wiedziałem że masz do tego uraz nigdy nie widziałem jak ktoś by Cie tak nazywał.
I jeszcze ten ban na tydzień, nie przesadzasz czasem? Może z tego "strajgeja" też powinieneś się śmiać? Bo jak tak dalej pójdzie ktoś coś dla żartów powie to Ty od razu wszystkich zbanujesz.
Okay, wybacz że napisałem po imieniu.
Hools przestań bo to jest jest banda śmiechu, wyciąga sytuacje w której obaj sobie dogadywaliśmy w pełni dla żartów i jakoś wtedy nie mówił mi że go to obraziło w jakimś stopniu, każdy wyciąga coś z pod kapelusza w najbardziej odpowiednim dla niego momencie, zresztą ty też jesteś dosyć świeży więc nie wiesz o co chodzi z urazem do tego słowa, i to uraz z poważniejszym skutkiem kiedyś.

"Dobra to teraz ja Ci odpowiem.
" o sam fakt obrazy i to już nie 1 raz" Haha niby kiedy do Ciebie tak napisałem człowieku? Napisalem to 1 raz i w żartach, nie moja wina że nie masz do siebie dystansu. Otóż nie wiedziałem że masz do tego uraz nigdy nie widziałem jak ktoś by Cie tak nazywał.
I jeszcze ten ban na tydzień, nie przesadzasz czasem? Może z tego "strajgeja" też powinieneś się śmiać? Bo jak tak dalej pójdzie ktoś coś dla żartów powie to Ty od razu wszystkich zbanujesz.
Okay, wybacz że napisałem po imieniu. "Haha niby kiedy do Ciebie tak napisałem człowieku?" tak samo mogłem napisać kiedy powiedziałem do ciebie o tym owsiaku, ja jestem wstanie się przyznać, ty jak widać nie, uspokój się i pomyśl zanim coś napiszesz, łączysz 2 sprawy w jedną w tym jedna sprawa sprzed 2 tygodni której nikt nie pamięta i na dodatek nic mi wtedy nie mówiłeś, ani przed ani później i doskonale wiesz że tak samo jak ja do ciebie mówiłem ty odpowiadałeś równym ogniem, i wtedy to było całkowicie dla żartów więc nie wiem po co ciągniesz 50 srok za ogon i wyciągasz sytuacje niezwiązane ze sprawą w żaden sposób, miałem prawo cie zbanować i to uczyniłem, tak jak napisałem wyżej.
Okej zaraz zacznie się tu robić "gównoburza". Według tabeli kar obraza niewulgarna to max 1 dzień. Więc tydzień jest to zdecydowanie za długa kara. Co do tekstu z "owsiakiem" to ciężko stwierdzić jak było, bo pewnie faktycznie żartowaliście z siebie nawzajem.
[Obrazek: bqfzSW3.gif]
Data od kiedy gra Rickey : http://prntscr.com/ahe0kw
Data od kiedy gra Strajger : http://prntscr.com/ahe11c
Data od kiedy gra Hools : http://prntscr.com/ahe3e4

Za dużej różnicy to pomiędzy wami nie ma. Lecz jednak hools grał na serwerze szybciej od cb strajger.
Hahahah typku wiem dokładnie o co chodzi ze StarGejem. Zaczeło się to gdy Hysteria zmienił Ci nick na jakiś tam, później ty mu itd. W końcu zmienił Ci nazwę na StrajGej a Ty mu zmieniłeś na Hujsteria i dałeś mu bana. Przed tą sytuacją było jeszcze wiele takich akcji że nazywali Cię StrajGej + proszę Cie typku masz 30 h więcej ode mnie na serwerze to jestem " dość swieży "? Śmieszny jesteś. Co jeśli on myślał że teraz wy też sobie żartujecie? Troszkę jesteś zbyt wrażliwy jak na admina Zdezorientowany

[Obrazek: kiznaiver-wallpaper-560x315.jpg]
To w takim razie proszę o skrócenie tej kary. A jeszcze jedno, Gwiazdka weź zrób też coś z nim, bo to co ktoś mu napisze to od razu ban, a jak on z kogoś pożartuje to śmialismy się itp. Nie wierze po prostu XDD
Fakt, dużej różnicy nie ma, ale zobacz na jego konto na forum i na moje, zobacz moje przegrane godziny a jego, nie będę tu dalej śmiecił, niech gwiazdka zdecyduje, cytuje jeszcze to co dopisałem później "Kolejna sprawa to "Przestań nadużywać władzy" ban nie jest nadużywaniem władzy, miałem prawo cie zbanować i tak postąpiłem, więc jedyne to możesz robić to ubiegać się o skrócenie kary a nie wypisywanie bredni na mój temat, przypominam również że gracze przed zbanowaniem ciebie powiedzieli że jesteś podszywką, ty nie odniosłeś się do tego a za podszywanie jest ban na 2 tygodnie (zgodnie z obowiązującą tabelą kar), ja zastosowałem ban na tydzień (podszywanie + obraza).".

"Gwiazdka weź zrób też coś z nim, bo to co ktoś mu napisze to od razu ban, a jak on z kogoś pożartuje to śmialismy się itp. Nie wierze po prostu XDD" dobrze, w takim razie pokaż mi te zbanowane osoby za to tylko że mi coś napisały, proszę bardzo, ja stosuje się do regulaminu.

" Hahahah typku wiem dokładnie o co chodzi ze StarGejem. Zaczeło się to gdy Hysteria zmienił Ci nick na jakiś tam, później ty mu itd. W końcu zmienił Ci nazwę na StrajGej a Ty mu zmieniłeś na Hujsteria i dałeś mu bana. Przed tą sytuacją było jeszcze wiele takich akcji że nazywali Cię StrajGej + proszę Cie typku masz 30 h więcej ode mnie na serwerze to jestem " dość swieży "? Śmieszny jesteś. Co jeśli on myślał że teraz wy też sobie żartujecie? Troszkę jesteś zbyt wrażliwy jak na admina Zdezorientowany " nie jestem dla ciebie żadnym typkiem, nie licz sobie godzin przegranych na serwerze a czas kiedy zacząłeś grać i kiedy ja zacząłem grać, w tej formie jesteś dla mnie świeży. I to co napisałeś że niby wiesz to jest błąd, nie znasz dokładnie sytuacji tylko insynuujesz w tym momencie i wybierasz jakieś skrawki z całej sytuacji i łączysz je w zły sposób.

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.
Duende-v2 | Copyright by iAndrew | Modified by SubzR
Menu