• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Skarga na admina KołoooJ

Rozpocznę tę historyjkę tak:
Był gracz http://steamcommunity.com/id/gtwentytwox/ , który został zbanowany za aimbota Uśmiech))
Był także gracz http://steamcommunity.com/profiles/76561198133711993/ , który ma bodajże globala czy tam supreme sądząc po ilości H w csie i uważał, że ma największe doświadczenie itd.

Gracz, który ma "globala" bo nadal nie znamy jego rangi zgłosił Kołoojowi, że "zbanowany" ma aimbota.
Kołooojo chwilę czekał i dał graczowi bana za aimbota nie wchodząc nawet na specta Oczko
Patrzyłem na kilka akcji "zbanowanego" i uważam, że jak na te akcje to był całkowicie czysty Uśmiech

ps. dodam, że gracz "zbanowany" ma o 300h więcej w csie niż admin, a to raczej duża różnica Uśmiech
Odpowiedz
Nie ma Admina o nicku Kołojoo
Odpowiedz
pewnie chodzi o Koio ^.-
Odpowiedz
Nie ma na tym serwerze admina o nicku Kołooojo, ale sądząc po SourceBans (LINK) to był to Squbeek. Co do samego gracza PASHABICEPS też często wydawał mi się podejrzany, ale nie mogłem znaleźć jednoznacznych dowodów do bana. iNy rozumiem, że zbanowany to twój znajomy ze steam, skoro wiesz ile ma przegranych godzin, pomimo prywatnego profilu? Duży uśmiech Ręczysz za niego, że jest czysty?
Odpowiedz
Nie jest moim znajomym, udostępnił profil na 5 minut na publiczny specjalnie dla Roberta bo uważali oni, że jest on jakimś nerdem, który ma zaledwie 50h Oczko.
Tak. Uważam, że akcje, które ja widziałem są czyste Uśmiech.

Ps. Zapytałem się na czacie kto dał bana i ten KołoooJ (Koio) przyznał, że sam mu dał bana.
Odpowiedz
Dobra rozumiem. Czekamy na Squbka, aż się do tego odniesie. Ban poleciał dzisiaj o 16:33, więc jeśli do jutra do tej godziny Squbek się nie wytłumaczy i nie wstawi dowodów na tego gracza, to będzie unban.
Odpowiedz
Grał bardzo dziwnie a gdy jakiś gracz napisał ,, Jest Admin'' zaczął grać dużo słabiej. Nie wiem dlaczego taka gwałtowna zmiana gry może sie wystraszył że Admin wszedł czy coś. I nawet Robert gadał że grał dziwnie. Dla mnie miał coś dlatego dostał bana na 1 tydzień.
Odpowiedz
Więc tak, jakby ktoś nie wiedział gdzie szukać, link do dema: LINK.

1:57:46-47s - przy mocnym spowolnieniu widać, że najpierw wchodzi hs, a dopiero potem celownik najeżdża na głowę
2:03:22 - skąd wiedział, że "Maikel" przeszedł? Nie było go słychać.
2:04:51 - wygląda jakby doskonale wiedział, że przeciwnik wyjdzie.

Więcej akcji bardziej podejrzanych nie znalazłem, ale z drugiej strony zaczęła się gównoburza, wszyscy go zaczęli obserwować, więc to oczywiste, że JEŚLI coś ma, to potem specjalnie grał normalnie. Najbardziej podejrzana jest ta głowa, która wchodzi zanim celownik się na niej znalazł - tak wygląda najczęściej aimbot. Co do jego rangi - tak nie gra supreme czy global, który zasługuje na tę rangę, całkowicie inny poziom chodzenia, strzelania, ogółem zachowania się. Zapraszam do ściągnięcia i obejrzenia dema, wtedy pogadamy.

P.S.

Demo jest bardzo długie i polecam przewijać rundami, aż dojedziecie do 1:55:00 jakoś, bo wtedy się zaczynają akcje. Długość dema jest spowodowana tym, że serwer od jakiegoś czasu (pewnie po aktualizacji) zamiast zmieniać mapę to resetował rozgrywkę, dlatego mamy czasem 10-cio godzinne demka. Problem już naprawiłem, dema od dziś będą normalne. Uśmiech
Odpowiedz
Co do hsów - demka z GOTV maja 32tick, a tam zawsze wchodzi HS, a potem strzał na max. slow motion. Przynajmniej ja tak mam u siebie na swoich gierkach.
Co do 2:03:22 i 2:04:51 zgadzam się. Tych akcji akurat nie widziałem, wiec zwracał honor.

Można zamknąć temat, gracz winny.
Ps. Nie powinno być tak, ze admin banujacy rozpisuje demko Uśmiech?
Odpowiedz
Witam wszystkim. Obejrzałem demko bardzo dokładnie i uważnie sytuacja :
1. "1:57:46-47s" -  2 ct long 1 oddaje strzały z Deagla jeżeli gra trochę w ta grę to wiadomo na ludzki rozum że to słyszał moim zdaniem zachował się mądrze i wyczekał .
2. "2:03:22" - Tutaj trochę mam mętlik w głowie bo oglądając ja dostrzegłem "Maikela"  wtedy jak przez chwile obrócił się na long nie wiem czy na demie widać lepiej niż w rzeczywistej grze.
3. "2:04:51" - Peekował pozycje chyba normalne jak się broni bs. wyszedł mu prosto pod celownik.

Podsumowując dałbym mu jeszcze jedną szanse jeżeli jest taka możliwość a jeśli powtórzy się taka sytuacja sam się z nim policzę Uśmiech.
Pozdrawiam Serdecznie svQ Duży uśmiech
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.
Duende-v2 | Copyright by iAndrew | Modified by SubzR
Menu