• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Skarga na admina SVQ

Witam. Dziś nasz admin postanowił się trochę pobawić w freezowanie ludzi na serwerze z miejsca spectatora. Moim zdaniem rola admina powinna zostać mu odebrana iż nie jest dla niego odpowiednia. Również nie wyrażał się pięknie. Dowody:

Screenshooty: http://www81.zippyshare.com/v/1LFiEbwZ/file.html
Demko: http://www81.zippyshare.com/v/00hZVX6r/file.html
Przepraszam bardzo jeżeli masz takie dowody to okej bardzo miło każdy inteligenty Admin moze sprawdzić konsole czy robiłem coś w tym stylu pozdrawiam Oczko
Po co konsola jak wszystko widać ? innego admina poza Tobą nie było Uśmiech
Koleżko mój kochany, zdajesz sobie sprawę że to nie on? xD
więc wyjaśnij mi jak to w magiczny sposób możliwe Uśmiech
To jest magia, magii się nie wyjaśnia. Nie przypierdalaj się do svQ, bo on tu nic nie robił. Jest chyba jedynym adminem, który wchodzi na ten serwer, ogarnia, wprowadza miłą, przyjazną atmosferę. Skarga z dupy.
Magia magii nie istnieje, sory.
Ciężko jest mnie zdenerwować w sumie nie lubię być agresywny ale trochę kolego przesadzasz myślisz że jesteś nie wiadomo kim chodź byłeś tutaj może nie po raz pierwszy ale walisz za przeproszeniem w chuja bez podstaw chociaz  mnie nie znasz ale mam nadzieje ze kiedys dorośniesz  do swojego wieku .
Dziękuje Ci Sowa za szacun i reputacje prawliny chłopak Oczko
Ps : Proszę o reakcje/wypowiedzieć każdego jakim jestem adminem  
Pozdawiam Oczko
Wg mnie SVQ jest bardzo dobrym adminem, którego znam juz od dawna. Na serwerze widuję go często i zawsze potrafi dopilnować porządku. Nie rozumiem tej skargi i wątpię żeby SVQ mógł się tak bawić.
Idąc Twoim tokiem myślenia wywalmy hajtego z roli opiekuna serwera bo nie dał mi vipa za bycie pierwszym w topce xD z tego co widać płaczesz tylko Ty co może tylko świadczyć o tym że to nie Svq Oczko czemu tak wnioskuję? Bo na serwerze gra stała ekipa i każdy go zna. A Ty urwales się z gruchy i próbujesz gwiazdorzyc xD pozdrawiam

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.
Duende-v2 | Copyright by iAndrew | Modified by SubzR
Menu