• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Soczek odchodzi :D

Smutek 
Witam wszystkich :Duży uśmiech

Naotwocku.pl był serwerownią na której zaczynałem moją przygodę z cs:go. O dziwo przez moje 2 lata gry, 95 % czasu spędziłem tylko i wyłacznie na niej :Duży uśmiech To tylko pokazuje jak genialnych ludzi przyciągają te serwery, szczególnie tutaj chciałem zwrócić uwagę na genialny klimat jaki cały czas był na dd2, gdzie praktycznie wchodziłem żeby pogadać, a nie pograć, bo tak w porządku ludzi można tam znaleźć ^^  Na tej serwerowni ludzie którzy grali tam dłużej niż ja mogli obserwować jak z lamusa który nie potrafi chodzić robiłem się w miare dobrym graczem Duży uśmiech
Ale przyszedł czas zmian, przeprowadzka, nowa praca połaczona ze studiami dziennymi na politechnice, inny tryb życia, a to wszystko sprawiło że coraz mniej czasu zacząłem mieć na spędzanie czasu tutaj, grając jako wasz kolega i pełniąc funkcję admina dd2. W związku z tym chciałem poprosić opiekuna o zdjęcie mnie z funkcji administratora, żeby zwolnić miejsce dla nowych i ambitnych ziomeczków którzy przypilnują hakjeruf i będą mieli więcej czasu na grę :Duży uśmiech Naprawde chce wam wszystkim podziękować za dużo śmiechu i godzin spędzonych na dobrej rozgrywce :Duży uśmiech Szczególne podziękowania lecą dla stałych bywalców i genialnych ludzi, takich jak : 
- D4iO
- Palynq 
- Str34k 
- Squbek
- Szpaku
- Lares
- Leeroy 
- Svq
- Jurek
- Scoobany
- Hajmus
- Hajty
- Gwiazdka
- Hysteria
- Element
- Endi 
- Luxus
- Sobota
- Hebh
- Jamajczyk
- KiM
- Zadyma
- Cykachu
- Patryk Fiki
- F3rantez
- Ferviś
- Fiszu
- Brejq
- Iny
- Jerzyk
- Komanczuk
- Rura
- Maikel
- N1 Ziomeczek
- Jwk
- Puchciu
- Robal
- Sint
- Smokey
- Szewcu
- Vimix
- Tymbark
- Winiary

Oraz wielu innych o których możliwe że zapomniałem ale równie dobrze powinni na tej liście być :Duży uśmiech
Wiadomo od czasu do czasu wpadnę pograć, ale oficjalnie się żegnam i zrzekam z częstej obecności kosztem nauki i przyszłości zawodowej :Duży uśmiech
Dziękuje jeszcze raz wszystkim za mile spedzony czas, a jak chcecie czasem sie odezwać to zawsze jest steam albo fb Duży uśmiech  trzymajcie sie! Duży uśmiech
W sumie zbyt wiele czasu razem nie spedzilismy przez to, ze malo gralem na dd2, a jednak raduje mnie widok swojego nicku w tej niekrotkiej liscie Duży uśmiech
Trzymaj sie stary, studia z praca potrafia dowalic. Obys jednak znalazl tam takze chwile dla siebie Oczko
Powodzenia Soczek! Uśmiech
[Obrazek: tumblr_lyszyd64hB1r1t4wmo7_400.gif]
Podzenia soczek na studiach i w pracy!Duży uśmiech
Powodzenia na studiach Uśmiech
[Obrazek: 30krbqr.gif]
Powodzenia na studiach, trzymaj się!!
Soczek KOLEGO!
No nie za dobra nowina że nasz admin opuszcza nasze szeregi Smutny
Ale mamy nadzieje że wrócisz Uśmiech
Powodzenia w Dorosłym życiu Uśmiech samych sukcesów ale mam nadzieje że czas znajdziesz aby wbić na serwer i zagrać z nami chwilkę.
Trzymaj sie KOLEGO Uśmiech
GL & HF, Powodzenia w dalszym życiu
Płacz Smutny Powodzenia
soczek pszestan sie wyglupiac . ucz sie cmoku, zebys na ludzi wyrosl, moze studia z ciebie z niego zrobia Zdezorientowany

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

MyBB, © 2002-2019 MyBB Group.
Duende-v2 | Copyright by iAndrew | Modified by SubzR
Menu