• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[Sprzedam]Pluginy

A więc do sprzedania mam kilka pluginów, których na większą skalę publicznie nie udostępniłem, a wprowadzają ciekawe zmiany w rozgrywce.
Pluginy są dostosowane, zoptymalizowane i bez jakiejś większej negocjacji ceny, są na sprzedaż po całkiem przyzwoitej cenie.
Niektóre z pluginów nie są mojego autorstwa w takim wypadku zyskujecie

-czas zaoszczędzony na szukanie danego pluginu
-jego tłumaczenie
-optymalizacje
-ewentualny support i udoskonalenia wedle życzenia
Pluginy
1.Plugin VIPa zawiera: Info o zadanych obrażeniach, opcje wyboru skoku (grawitacja i speed), dodatkowe HP, granaty (decoy, smoke z możliwością wyłączenia) i pare innych przymiotów jak
granaty z wh, apteczki i tym podobne.
2.Tagi VIP+ tag i kolorowy nick na chacie w palecie 16 dostępnych kolorów.
3.Specjalne menu dla Admina poszerzającego jego możliwości o kolorowanie graczy, robienie ich niewidzialnymi, apteczki itp...
4.Ruletka vipów możliwość wyłączenia automatycznej ruletki, czy ustawienia jej od danej ilości graczy.
5.Sklep, który bazowo nie jest/nie był mojego autorstwa jednak odpowiednio go dostosowałem i upiększyłem kod, oraz ustawiam odręcznie na zamówienie TAG serwera jako tag sklepu, oczywiście dorzucam też porządną konfiguracje i tłumaczenie, również zmiana nazwy waluty sklepu na życzenie.
6.Plugin pozwalający na wygodniejsze zarządzenie vipami tj. dajemy komuś vipa na zawsze z poziomu serwera poprzez komendę.
7.Skonfigurowany plugin zawierający legalne kosy + poradnik o tym jak dodawać do niego kolejne specjalnie przygotowane modele w języku polskim.
8.Skonfigurowana ruletka nie mojego autorstwa, jednak w pełni spolszczona i zoptymalizowana.
9.Komenda umożliwiająca wysyłanie graczom wcześniej przygotowanym tekstów tak, jakby oni sami to robili Oczko.
10.Pełna konfiguracja pluginu do zarządzania vipami Online, lub poradnik jak ją przeprowadzić. Plugin zapewnia czasowe dawanie vipów z pozycji serwera i strony www, oraz łatwy mechanizm zarządzania tym.
11.Zabawy jailbreak takie, jak:
-Berek
-Killday
-Ganiany
-Chowany
12.Menu oparte o te zabawy, a także podstawowe komendy strażnika i wszystkie niezbędne rzeczy. Dotychczas nikomu wcześniej nie udostępniałem Oczko.
13.Specjalnie dostosowane do cs:go radyjko z przygotowanymi już utworami, zmiana kawałków tylko w pliku .sp, który w normalnej cenie jest dołączony.
W trakcie pracy nad:
-Własny expCore(Plugin naliczający exp)
-Oparty na powyższym system rang
-Oparty na powyższym system bonusów
-Własny lub poprawiony działający timer
-I więcej!
Tłumaczenia
-Sm_hosties
-Sm_dice
-Stamm
-Speedmeter + nazwa twojego serwera przy prędkości!
-Sklep
-I wiele więcej!

Wymienione przeze mnie pluginy/tłumaczenia to tylko najpotrzebniejsze i najlepsze z wielu. Posiadam także inne, jednak są to najczęściej małe kosmetyczne zmianki bez większego wpływu na rozgrywkę, po więcej zapraszam do pytania i zamawiania.
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

MyBB, © 2002-2019 MyBB Group.
Duende-v2 | Copyright by iAndrew | Modified by SubzR
Menu