• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Stan serwera

Mam pytanie dlaczego ostatnio na serwerze są straszne lagi? Chciałbym się dowiedzieć, kiedy wszystko wróci do normy. Uśmiech
Odpowiedz
Rozmawiałem już o tym z hajmusem. Niestety to nie jest nasza wina tylko hostingu. O kontakt z nimi jest bardzo ciężko, a w pewnym sensie jesteśmy do nich "przykuci". Aktualnie możemy tylko przeprosić za problemy.

Może ustalimy też z hajmusem jakieś kroki co robić dalej.
[Obrazek: bqfzSW3.gif]
Odpowiedz
Aktualnie jestem na uczelni. Będę w kontakcie z hostingiem. Tzn będę próbował. Jeżeli się nie uda to po prostu spróbuję wyłączyć część pluginów.

Odpowiedz
U mnie na serwerze ostatnio występują podobne problemy z hostingiem, a serwer stoi również na fpsmaxie, jednak ja zdecydowałem zmienić w przyszłym miesiącu hosting jaila, a otworzyć na fpsmaxie inny serwer, w waszym przypadku byłoby to raczej trudne ;/.
Odpowiedz
Oczywiście jest to ostateczność. Zmiana IP serwera nie będzie problemem. Już nie raz przerabiałem to. Wystarczy w nazwie serwera wpisać nowe IP, założyć hasło i wszyscy sobie przejdą. Oczywiście nowe IP umieścimy tydzień przed tym jednakże jest to ostateczność, której jesteśmy w stanie sprostać.

Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.
Duende-v2 | Copyright by iAndrew | Modified by SubzR
Menu