• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Szymon dd2

Twój nick:Szymon
Nick admina:Sobota
Opis sytuacji:Gram sobie i ban. Nwm co by tutaj wiecej napisac... 
Link do dowodów (opcjonalnie):
IP/SteamID:STEAM_1:0:17896744

Swoja droga nie licze zbytnio na ub gdyz znam tutejszy poziom :x Gralem juz troszke powazniej ale pozniej z awpa sie bawilem jak nwm ale wszystko o dziwo wchodzilo xDDD a kazdy kto mnie zna to wie że ze mnie taki awper jak z koziej du[y traba xDDD
Pozdrawiam i czekam na ub z powodu zżycia sie z serwerem Uśmiech

i kolejna dziwna sytuacja XD wchodze kilka minut po banie na serwer i moge grac xDD lol prosze naprawcie to bo pekam ze smiechu xD i zeby nie bylo to nie bylo wbijanie na aktywnym poniewaz wszedlem na tym samym koncie Uśmiech
Demko z mapy jest więc nie rozumiem czemu brak go w dowodach.Co do strzelania to za chiny bym sie nie przyczepił bo po prostu robisz to na niezbyt duzym poziomie.Zwracałem uwage na to jak sie ustawisz względem przeciwników patrząc na radar itd.

Edit.

Wszedłeś na serwer mimo że jesteś zbanowany.Dostajesz ode mnie perma bez możliwości odwołania.

Do zamknięcia.
Odpowiedz mi na pytanie. Jak mogłem wejść na serwer z tego samego konta skoro zostałem zbanowany?
http://e.sourcetv.pl/srv24808/auto-20161...t2.dem.zip
Skoro nie pasuje ci tutejszy poziom to po co tu grasz? Po co ta prośba o odbanowanie? Temat zamykam, ponieważ nie da się go czytać.
Jeśli tak bardzo jesteś "zżyty z serwerem" i zależy ci na rozpatrzeniu sprawy o unban, załóż nowy temat i napisz go po ludzku.
[Obrazek: bNfwaKY.gif]

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

MyBB, © 2002-2019 MyBB Group.
Duende-v2 | Copyright by iAndrew | Modified by SubzR
Menu