• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Top 15 FFA i COD MOD

Informacja 
Są przewidziane jakieś skromne nagrody za (załóżmy pierwsze 3) miejsca w rankingu top15 ? To by z pewnością zachęciło graczy do większej aktywności . Czekam na uwagi i propozycje Uśmiech
Odpowiedz
moim zdaniem by sie przydało takie coś np jakąś nową klase premium dodać i 1 miejsce dostaje tą klase na okres 2mies 2miejsce klasa premium 1miesiac a 3miejsce 2tygodnie klasa premium albo tez dać vipa Duży uśmiech
Odpowiedz
Myślę, że póki co za wcześnie na to. Pomysł jest dobry, ale przyszłościowy. Na razie bycie w topce jest zbyt proste.
Odpowiedz
1 miejsce : klasa premium i slot na serwie
2 miejsce : vip i slot na serwie
3 miejsce : vip na serwie

Tak bulle Uśmiech ale nagrody by bylły dopiero po resetach
Odpowiedz
Tak jak reszta, pomysł do kitu, bynajmniej narazie. Na serwerze potrzeba graczy, a wbić się do topki to nic trudnego na chwilę obecną Uśmiech
Odpowiedz
(08.02.2015, 17:44)Impossible napisał(a): Tak jak reszta, pomysł do kitu, bynajmniej narazie. Na serwerze potrzeba graczy, a wbić się do topki to nic trudnego na chwilę obecną Uśmiech

Czy Ty potrafisz czytac ze zrozumieniem ? Zdezorientowany
Napisałem , przecież , że dopiero po resecie ... Wiadomo , że teraz to nic trudnego . Opinie na temat innych pomysłów wyrażaj w odpowiednim miejscu .
Odpowiedz
Ale ty mnie nie rozumiesz. Jaki to teraz wysiłek wejść na serwer (nawet po tym resecie) i wbić tą TOP'kę, serwer potrzebuje reklamy, by ludzie na niego wchodzili, a nagrody za TOP'kę dać potem. Bo może być tak że ktoś wbije TOP dostanie nagrodę i sobie odpuści po 2 dniach, a tą nagrodę mógłby otrzymać ktoś inny Uśmiech Wstrzymaj się z tą propozycją jeszcze przez może miesiąć. Oczywiście mogę się mylić i wgl. Zaczekajmy na wypowiedź reszty.
[Obrazek: 76561198028561004.png]

Za brak kultury, obrazę itd. Zgłaszam post do moderacji oraz daje - repa.
Odpowiedz
(08.02.2015, 18:42)Impossible napisał(a): Ale ty mnie nie rozumiesz. Jaki to teraz wysiłek wejść na serwer (nawet po tym resecie) i wbić tą TOP'kę, serwer potrzebuje reklamy, by ludzie na niego wchodzili, a nagrody za TOP'kę dać potem. Bo może być tak że ktoś wbije TOP dostanie nagrodę i sobie odpuści po 2 dniach, a tą nagrodę mógłby otrzymać ktoś inny Uśmiech Wstrzymaj się z tą propozycją jeszcze przez może miesiąć. Oczywiście mogę się mylić i wgl. Zaczekajmy na wypowiedź reszty.

Duży uśmiech no ale właśnie o to mi chodzi Język Najbliższy reset będzie po upływie bardzo długiego czasu , więc serwer napewno trochę rozreklamujemy Uśmiech
A to , że propozycję daję już teraz to w niczym nie przeszkadza Uśmiech Nie napisałem , że musimy ją zrealizować już dziś .
Odpowiedz
Jeżeli tak, to można coś o tym pomyśleć Uśmiech
[Obrazek: 76561198028561004.png]

Za brak kultury, obrazę itd. Zgłaszam post do moderacji oraz daje - repa.
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

MyBB, © 2002-2019 MyBB Group.
Duende-v2 | Copyright by iAndrew | Modified by SubzR
Menu