• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[UNBANNED] Permanenty Ban

Witam,
Otóż sprawa wygląda tak: Dostałem bana (na zawsze) za to, że puszczałem muzykę a raczej nie muzykę a dźwięki (a w regulaminie tego nie ma, że nie można puszczać dźwięków). Zgadzam się, raz puściłem muzykę to dostałem kick'a i z tym nie mam sprzeciwów, lecz drugim razem puściłem dźwięk i dla tego założyłem ten temat. Proszę o zmianę regulaminu oraz UB. Drugą sprawą będzie to, że nie przesadzajmy za zwykłe puszczenie dźwięku perm..? Ban na 30 min jeżeli to wystąpiło pierwszy raz max. na jeden dzień. Uważam, że admini powinni nabrać trochę dystansu i zapoznać się co to jest muzyka, bo to co ja za drugim razem puściłem nie było muzyką. Pozdrawiam mam nadzieję, że sprawa się wyjaśni.  Oczko

P.S Dodam, że nikt nie mówił mi abym wyłączył to bo większość się śmiała. Gdybym chociaż usłyszał jedno "wyłącz to" to bym wyłączył Oczko

Ban Details
Player راعي البقر
No Demos
Steam ID STEAM_1:1:79884771
Steam Community 76561198120035271
IP address PL 159.205.140.129
Invoked on 04-20-15 15:35
Banlength Permanent
Expires on Not applicable.
Reason muzyka
Banned by Admin Łotrzyk
Banned from [PL] naOtwocku.pl [DeathRun] @pukawka.pl
Total Bans No previous bans
Blocked (0) never
Polecenie od Head Admina, każdego trolla co wbija na serwer i tylko puszcza muzykę albo dźwięki traktować permem.
Nie dam UB, jedynie HA Wiaderko może Ci go ściągnąć.
http://www.naotwocku.pl/source-bans/inde...71+&Submit=
Pisząc regulamin Nie myślałem ze znajdzie się idiota puszczajacy dźwięki. Nie dostaniesz UB bo jeżeli ktoś wchodzi na serwer tylko po to by trollowac to dostaje perma. Mamy dystans, ale jeżeli ktoś wszedł pierwszy raz na serwer i odrazu puszcza muzykę później dźwięki to dlaczego mamy go traktować na luzie? Był kiedyś gracz który puszczał dźwięki ale był częstym bywalcem, ale gdy powiedziało mu dość bo zaczęło to drażnić, to przestawał. Ty dostałeś ostrzeżenie w formacie kicka nie zrozumiałeś przekazu kicka wiec dostałeś perma. Tyle w temacie odemnie. Pozdrawiam H@ VViaderko Uśmiech
Powiem tak, miałem zamiar grać na tym serwerze i nie wbiłem tam pierwszy raz tylko już któryś z rzędu i byłem za każdym razem spokojny, tylko pisałem Oczko. Teraz już wiem, że nie można puszczać nawet dźwięków więc chciałbym dostać ub. Dostałem kick'a ale nie wyświetlił mi się powód w konsoli a gracze nie mieli nic przeciwko, że to było puszczane. Była beka, żaden gracz się nie znalazł któremu by to przeszkadzało, więc w czym problem?. Rozumiem banować ludzi za czitowanie permanentnie ale nie za takie coś.. no sorry bądźmy poważni. Proponuję Ub a jeżeli sytuacja się powtórzy perm na zawsze bez odwołania i nie będę mieć nic przeciwko. Pozdrawiam
Ściągnę bana ale wiesz jakie już panują zasady Uśmiech
Nie wierzę, Lotrzyk nie dostał kolejnej skargi, a ponadto dał UB XD
(21.04.2015, 20:51)Sylvia napisał(a): Nie wierzę, Lotrzyk nie dostał kolejnej skargi, a ponadto dał UB XD

RIP Skargi i wynocha na 1.6 XD
Zamykam <3

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.
Duende-v2 | Copyright by iAndrew | Modified by SubzR
Menu