• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[UNBANNED] Prośba o UB.

Witam, to znowu ja, tym razem pisze w innej sprawie. Wczoraj napisałem skargę na Łotrzyka, za którą dostałem perm bana. Sądzę, że nie powinienem dostać perma za napisanie skargi na admina. Przegrałem już trochę na serverze i nie chcę przestać grać przez takie coś. Jestem w TOP5 na serverze (nie mam zamiaru się chwalić tylko pokazać, ze już trochę gram na serverze). Nie wiem na czym polega sprawdzanie takiej prośby, ale liczę na wyrozumiałość.
W razie jakichkolwiek problemów mogę wejść na ts'a i rozwiązać to sprawę na ts'ie.
Jestem za daniem 2giej szansy ale co do Aleo to nie ma co liczyć na UB.
To jak wygląda dalsza procedura? Trzeba czekać na reszte wypowiedzi?
Przyjmuję twoją prośbę dostajesz ub, natomiast co do Aleo to tak jak powiedział Łotrzyk nie ma szans na ub.
Dzieki Uśmiech
Lol nie ogarniam cie ponownie Łotrzyk nie wyzywalem cie ani nic z tych rzeczy . Jedyne co wyrazilem to swoje wlasne zdanie na temat twojego administrowanie . I za to nie "dajesz mi drugiej szansy ". ? LeL

(07.04.2015, 19:10)aelo napisał(a): Lol nie ogarniam cie ponownie Łotrzyk nie wyzywalem cie ani nic z tych rzeczy . Jedyne co wyrazilem to swoje wlasne zdanie na temat twojego administrowanie . I za to nie "dajesz mi drugiej szansy ". ? LeL

Btw Aelo nie Aleo . Niezdecydowany Zły
aelo ts masz ??
mam .
podaj ip
naotwocku.net-speak.pl
czekam w publicznym
Gwiazdka 
Może tu sie sprawdzi moja propozycja... Kiedys pisałem że dobrą opcją za ub perma jest zrobienie okreslonej ilości reklam serwa lub serwerowni Uśmiech To tylko propozycja, nie wiem co tam na ts ustaliliście.

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.
Duende-v2 | Copyright by iAndrew | Modified by SubzR
Menu