• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[UNBANNED] Prośba o UB

Nie owijajmy w bawełnę. Dosyć długi czas temu zacząłem wyzywać się z jakimś graczem na serwie o jakiś nicku, którego nie pamiętam. Ogólnie to byłem znany z tego, że wyzywalem każdego kto sie spruł. Zaatakował mnie ktoś na serwie i mu odpowiedziałem niemiłym tesktem. Niestety dostałem bana na serwerze od Łotrzyka o ile się nie myle. Żeby przeżyć na serwerze kupilem 5 kont i wbijalem na tym samym nicku. Niestety na tych kontach też dostałem bana XDD. Myślę, że sie zmienilem i zasługuje na tą szanse. MIAŁEM TEŻ DOBRE STRONY !!!

Jak to mówił Chada : To co było, to za mną.
Ale też mówił : Chada nie zmienia zdania.

Pozdrawiam <3<3
Dostałeś permy na 3 konta od łotrzyka powód: ignorowanie admina. Nie wiem jaka dokładnie była sytuacja, ale ja jestem za tym, aby dać drugą szanse i unbana.

jeszcze chciałem dodać, że przydałoby się wprowadzić wzór podania o ub.
[Obrazek: bqfzSW3.gif]
Napisz mape, czas zdarzenia, godzina itd -,- nie ma wzoru chyba, ale nie pierwszy raz pewnie składasz prosbe o ub...

I tak da rade wszystko sprawdzić, ale zaoszczędzisz czasu adminowi
@Kenobi tutaj mapa i godzina raczej się nie przyda xD A on dostał bana 2 maja i raczej nie składał wcześniej próśb o ub ;3
(21.05.2015, 20:14)KrzysorEK napisał(a): Dostałeś permy na 3 konta od łotrzyka powód: ignorowanie admina. Nie wiem jaka dokładnie była sytuacja, ale ja jestem za tym, aby dać drugą szanse i unbana.

jeszcze chciałem dodać, że przydałoby się wprowadzić wzór podania o ub.

No więc było mniej więcej tak jak opisalem. Wkurzyłem się i kupilem 5 kont (bieda nie wybiera) i wchodzil na serwer poczym witalem sie jak normalny gracz :v
Nie wiem czemu byl taki powod. Czekam na odp reszty adminów ;d
A ja wiem czy sie przyda czy nie? Duży uśmiech No proszę Cie nie raz widział prośbe o ub innych graczy... A z resztą to tylko formalnośc Kappa

I radze nie kłamać, bo coś mi tu śmierdzi Oczko nie dostałbyś perma na 3 konta z byle jakiego powodu x)
Niestety nie ma już łotrzyka, a tylko on wiedział co się stało.
''I radze nie kłamać, bo coś mi tu śmierdzi Oczko nie dostałbyś perma na 3 konta z byle jakiego powodu x)'' Nie ma żadnego kłamstwa dostałem na poprzednim koncie perm bana to poprostu wchodzilem z innych kont a reason podawal taki sam Uśmiech Nic do tłumaczenia.

PS Gdzie jest Łotrzyk?
Teraz juz się nie dowiesz jaki był powód, ale skoro dostałeś perma na jednym koncie to nie dziwne, że również dostałeś na innych Uśmiech a skoro uważasz, ze masz też dobre strony to ja byłabym za tym aby dać Ci ub i szanse na to abyś pokazał te dobre strony Duży uśmiech
Dzięki za dobre słowa. Pokaże te dobre strony masz moje słowo !! Uśmiech

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.
Duende-v2 | Copyright by iAndrew | Modified by SubzR
Menu