• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Ujednolicenie forum

Gwiazdka 
Proponuje by pod każdym menu serwera dopiąć następujące wątki : Jak złożyć skargę na gracza lub admina, wzór podania o admina, info na temat rekrutacji na admina,spis wszystkich dostepnych map, liste aktualnych adminów, regulamin danego serwera. To wprowadzi jeszcze większy porządek którego z resztą nam nie brakuje, ale inicjatywa wychodzi z tego ,że ja uwielbiam mieć wszystko widoczne i na wierzchu i brakuje mi właśnie tylko danych wątków w odpowiednim miejscu. Niektórych informacji nie mamy spisanych np. Lista adminów (moge sie tym zająć). Do tego proponuje jeszczę podpięcie spisu klas z opisami włacznie z serwera cod mod do odpowiedniego menu ( to tez moge zrobic) Uśmiech
Odpowiedz
Duplikowanie tych samych wzorów również według mnie nie jest porządkiem. Może zrobić jakiś dział gdzie, poddziałami segregowałoby się wzory?

Odpowiedz
Mi chodzi o to żeby każdy serwer miał te własnie posty w swoim menu, jesli bedą gdzie indziej to nie będą widoczne - tak mi sie wydaje
Odpowiedz
Rozumiem, jeżeli masz taką chęć to stwórz owe tematy, wzory itp. Ja podepnę co będzie trzeba Uśmiech

Odpowiedz
Moge zrobic spis map i klas na cod, wzory na skarge i screeny zrobił Impossible. Nie wiem w jaki sposób zrobic rekrutacje na admina. Szczerze mówiac to jest moja pierwsza serwerownia na ktorej jestem tak aktywny. I wielu rzeczy nie potrafię choć są one banalne Duży uśmiech
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.
Duende-v2 | Copyright by iAndrew | Modified by SubzR
Menu