• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Umówmy się na sesję

Umawiajmy się na sesje gry w CoDa w tym temacie.
Każdy wpisuje jedną godzinę i jeden dzień, kiedy będzie na serwie (godzina przyjścia).
Jeśli ktoś będzie kilka razy w ciągu dnia, można zrobić to edytując swój post po poprzedniej sesji, albo już na początku podając kilka różnych godzin.
Za to nie można w jednym poście podawać różnych dni - zawsze jeden dzień.

Najlepiej wpisywać godziny najbardziej pasujące tym, co pisali wcześniej, aby pograć razem. Temu to ma służyć.

ja zacznę
Zajrzę dziś na serwa o 11:00, 15:00, 16:00, 16:30, 17:00, 17:30, 18:00, 18:30, 19:00, 19:30, 20:00, 22:00.
Jak nikogo nie będzie to wychodzę po 1-3 minutach. A jeśli cały dzień będzie z kim grać to będę musiał z części zrezygnować, bo nie mogę grać cały dzień Uśmiech
Odpowiedz
ja 15 17 20
Odpowiedz
W moim przypadku takie planowanie odpada :S Wchodze na kompa spontanicznie Język i nie zawsze mam taka mozliwosc .Jednak pewne na 100% sa piątki o 15:00 ( własciwie cały piątek mam wolne wiec ... ) . W sobotę tez będe ale nie określe godziny Uśmiech

W sumie na serwer wchodze codziennie na 10-15 minut jesli nikogo nie ma Uśmiech Staram sie wchodzic tez w tygodniu o 15:00 na pare chwili codziennie.

Rasumując : piątek od 15:00 mam wolne czyli wbijam , sobota tez ale nie okreslam godziny
codziennie o 15:00 wbijam na serwer na pare minutek tylko chwilke popykac
Odpowiedz
pisałem, że w jednym poście wpisujemy tylko bieżący dzień, a nie planujemy cały tydzień...
Odpowiedz
(03.03.2015, 19:14)czlowiek-kredens napisał(a): pisałem, że w jednym poście wpisujemy tylko bieżący dzień, a nie planujemy cały tydzień...

Mam codziennie wchodzic i wypisywać to samo ? :_:
Odpowiedz
A to naprawdę będzie codziennie tak samo?
Trudno mi w to uwierzyć, ale skoro będziesz się tego trzymać, to niech tak będzie w takich wyjątkowych przypadkach.
Ale w życiu różnie bywa Uśmiech
Odpowiedz
Nic nie jest nigdy pewne... Takie są moje plany a jak wyjdzie inaczej to trudno, chyba nic sie nie stanie Uśmiech
Odpowiedz
chodzi o umawianie się na konkretne sesje, a nie uczenie się harmonogramów innych graczy, Kenobi. A Ty sam przyznajesz, że żyjesz chaotycznie, więc czy nie lepiej codziennie dawać posta?

co do mnie:
dziś będę o 10:30, 15:00, 17:00, 18:00, 20:00, 22:00, 23:00.
Odpowiedz
Idea jest taka właśnie by nie wpisywać tu godzin, w których nie będziesz pewny że będziesz grał bo to bez sensu.

Kredens chce umówić sesje, które zachęcą innych do odwiedzenia serwera jednak to wymaga 100% pewności, że będziesz obecny jeżeli się deklarujesz.
Jeżeli nie jesteś pewny to nie pisz takich postów tylko wbij do innych którzy się deklarują.

Odpowiedz
dziś będę o 17:00, 18:00, 20:00, 22:00
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.
Duende-v2 | Copyright by iAndrew | Modified by SubzR
Menu