• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Unban

Twój nick: PingwinJoe
Nick admina: Łapiszon
Opis sytuacji: zbanował mnie gdyż jedna osoba stwierdziła że upowszechniałem jego dane osobowe nie mając dowodów rzeczowych nie miał  prawa dać mi bana. co do dowodów sam się przyznał że był to tylko jeden gracz "Właśnie pytam ludzi czy może ktoś to potwierdzić ze stałych graczy, lecz na razie nikt przy tym podobno nie był. Póki co mam tylko informacje...."
Link do dowodów (opcjonalnie):
IP/SteamID:STEAM_1:0:42475725 06:23 55

Zły
Ban banem niesłuszny bez dowodów nie miał prawa Cie zbanować
[Obrazek: tumblr_lyszyd64hB1r1t4wmo7_400.gif]
Nie jedna osoba to potwierdziła. Sam dobrze wiesz że upowszechniłes moje dane na serwerze a haju ci w tym pomógł podając ci moje dane. Jak to sam napisałeś że dodaje osoby na fb a potem sie dziwie czemu moje dane sa na serwerze. fakt powiedziałem miesac temu raz moje dane przez przypadek. ale nie było wtedy a ni ciebie ani połowy serwera a dzisiaj juz kazdy wie. Ciekawe skąd :3 a po tym co napisałem na forum wszedlem na serwer i powiedzieli mi ze wczoraj mówiłeś to na serwerze a squubek na dodatek mnie podobno obrażał.   Cwaniak
To że udostępniłeś swoje dane to świadczy o tym że tego chciałeś teraz twoje złe decyzje (banowanie graczy z błahych powodów) pomogły rozpowszechnić je dalej. W dalszym ciągu nie otrzymałem od ciebie dowodów, ja też mogę namówić ludzi żeby powiedzieli że nic nie robiłem i co starczyło by to tobie myślę że nie
Nikt nikogo nie namówił moge ci pokazać ss z rozmowy z tym graczem jak prosił mnie na pw i serwerze żebym nie mowil ze to on bo nie chciał wyjść na "konfidenta" jak powiedział.

Dowód jest w formie świadków którzy byli wczoraj przy tym. Poza tym sam wiesz że tak zrobiłeś i się próbujesz wytłumaczyć. Uśmiech

"HajUU: nic mu kurwa nie mówiłem on na classicu ostatnio mówił twoje imie i nazwisko" chcesz ss z romowy pingwin ?
jak pójdziesz do sądu to świadkowie ci nie wystarczą nie przyłapałeś mnie na gorącym uczynku ani nie masz żadnego nagrania, więc nie próbuj teraz się wywinąć. Nie ma dowodów nie ma bana rozumiesz czy musisz do tego dorosnąć
Stary nie pierd*** mi tu teraz dobrze wiesz ze tak zrobiłeś tylko nie chce ci sie czekać 1 dnia i chcesz zeby mi administratora odebrali . Nawet jak to zrobią wiem że tak mówiłeś bo od początku byłeś na mnie wkurzony o to że ci kicka dałem za wykłucanie się ze mna
Sam powiedziałeś swoje dane więc o co ci teraz chodzi idź do prawnika i on ci powie że jak sam upowszechniłeś swoje dane to tak jakbyś się zgodził na ich publikacje
raz miesiac temu poza tym graczy przy tym nie było którzy byli wczoraj ponieważ byli nowi ktorzy mają mało godzin daj sobie najlepiej spokój już bo mnie coraz bardziej denerwujesz. Powtórze się : sam dobrze wiesz że tak mówiłeś Uśmiech

To nie zmienia faktu że ja moglem je powiedzieć a ty nie miałes prawa ich powtarzać na serwerze tyle
Nie cudzołóż

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.
Duende-v2 | Copyright by iAndrew | Modified by SubzR
Menu