• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Unban KonserwatorPowierzchniPłaskiej

Witam
 Proszę o unbana mojego konta o nazwie: KonserwatorPowierzchniPłaskiej na serwerze naotwocku.pl.

Dostałem bana od Administratora o nicku: Komanczuk, jest to ban bezpodstawny, ponieważ wyśmianie niestosownego zachowania administratora serwera w stosunku do gracza, to nie jest żaden powód do banowania go. Otóż wyśmiałem tego otóż dzieciaka, że banuje mnie za to, że ma słabe statystyki przeze mnie i nie daje rady. Jednego dnia miałem tzw. Skilla a drugiego nie. Każdy ma do tego prawo żeby kogoś innego "fragować". Uprzejmie proszę o zdjęcie mi tego bana i o jak najsurowsze ukaranie tego dzieciaka. Nie życzę sobie takich zagrywek ze strony chłopca chodzącego do gimnazjum, lub zaczynającego dopiero liceum. Dostał od was możliwość bycia Administratorem serwera, ale jak dla mnie nadużywa tej pozycji. Uprzejmie proszę również o jak najsurowsze ukaranie tego gracza.

Z poważaniem Łukasz Uśmiech

Po krótkim wstępie

Załączam informacje potrzebne do odbanowania konta:
- KonserwatorPowierzchniPłaskiej
- Komanczuk
- Kara za pośmiewanie się z admina za to, że banuje za to, że jest słabym graczem
- Jest brak dowodów, aczkolwiek jest wiele osób które mogą potwierdzić chamskie zachowanie tego "leszcza"
- https://steamcommunity.com/tradeoffer/ne...n=d_5hrOLK
Odpowiedz
Bardzo lubię Komanczuka, ale fakt, czasami nie panuje nad emocjami szczególnie po przegranych grach troche przesadza Duży uśmiech Staraj się Komciu mniej przenosić to na serwer <3 Duży uśmiech
Odpowiedz
Ban był z racji tego, iż nie potrafiłeś zachować kultury. Każdego wyzywałeś i rzucałeś co chwile jakąś obelgą/przekleństwem. A Ty Vanilla się na mnie mścisz za to,że dostałeś bana za nadużywanie mikrofonu. Kiedy nie zapłaciłem składki za admina od razu się ze mną kłóciłeś i mnie wyzywałeś.
Odpowiedz
Yhhhh nawet nie wiem kiedy to było i ja taki nie jestem. I poproś o range na forum.
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

MyBB, © 2002-2019 MyBB Group.
Duende-v2 | Copyright by iAndrew | Modified by SubzR
Menu