• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Update Map na Deathrun x2

O to kolejne moje propozycje dodania 2 nowych map

1.deathrun_snowdream2_shpdr
Opis: 36 pułapek, 3 zakończenia mapy typu: Crazy Jumps, Bhop oraz Old oraz jeden sekret na mapie w postaci Smoke'a
Link do Mapy: http://csgo.gamebanana.com/maps/189270
2.dr_magma_shpdr
Opis: 14 pułapek, 4 zakończenia typu: AWP,BHOP, oraz 2 sekretne zakończenia Rat Game i Punishment na mapie znajdziemy 3 sekretne miejsca z fleshami.
Link do Mapy: http://csgo.gamebanana.com/maps/189112
Odpowiedz
pomysł fajny, ale i tak gracze grają na starych mapach i nowych nie chcą widzieć na oczy, cały czas jak nie deluxe to hot desert to extreme i tak w kółko
[Obrazek: b_560x95.png]
Odpowiedz
Ja jestem na tak, można by było dodać te mapy + StrajGer co szkodzi dodać te mapy? Może się jednak spodobają graczom Oczko

[Obrazek: kiznaiver-wallpaper-560x315.jpg]
Odpowiedz
Pomysł dobry Duży uśmiech Myślę że mapy by się przyjęły przez graczy tak samo jak helix Uśmiech
Odpowiedz
Oczywiście za, nudno jest skakać cały czas na kilku mapach, staje się to monotonne. Zdezorientowany
Odpowiedz
Obecnie na serwerze znajduje się ponad 36 map. Kwestia tego co gracze wybierają... sami winni sobie są monotonii Uśmiech

Odpowiedz
Gdy dodawana jest mapa, ktora ma 10 pulapek, jedna prosta linie i 13 sekund na jej przejscie nie dziwi mnie, ze jest nie wybierana.
Ten opis pasuje do kazdej z nowych map poza Helixem, bo jako jedyna w pelni oddaje to, co powinna miec mapa na Deathrunie.
Nie dziwi mnie, ze gracze wola grac Deadlycube, Deluxe, Classica, Extreme czy nawet Hot_desert, ktory jest rownie krotka mapa, ale przez swoje zakrety nie odczuwa sie az tak jej dlugosci.
Te mapy sa po prostu lepsze, a dodawanie caly czas 'nowych' map i tak tego nie zmieni. Zmienilaby to JEDNA dobra mapa na jakis czas, ktora doszlaby do tych "caly czas granych". A to nie ma prawa bytu, jesli w propozycjach beda mapy, ktorych nikt nie sprawdzil i ocenia je po 'screenach'.
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.
Duende-v2 | Copyright by iAndrew | Modified by SubzR
Menu