• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

W jakie MMO graliście / gracie?

Jak w temacie Uśmiech A jeżeli nie gracie, to dlaczego zostawiliście waszego złodzieja czasu? Duży uśmiech
Ja zbytnio w MMO nie gram, chociaż jeżeli by zaliczyć diablo3 to już chyba 1000h się zebrało.

Odpowiedz
Word Off Tanks oraz diablo 3 i diablo 2 Duży uśmiech razem czasu około 7000h Duży uśmiech
Odpowiedz
Infestation: Survivor Stories oraz Diablo 3 oraz 2. Infestation/WarZ znudzioło się bo ilę można grać w MMO/Survival FPS z cheaterami + ban za darmo (teorytycznie haxy). Napisałem do supportu powiedzieli że faktycznie haxów nie ma ale konto od nowa musze kupić xD. Diablo 3 i 2 gram dalej czasem, są to moje jedne z ulubionych gier, Diablo 2 Lord of Destruction to całe moje dzieciństwo (oraz mojego brata) Oczko
[Obrazek: 76561198028561004.png]

Za brak kultury, obrazę itd. Zgłaszam post do moderacji oraz daje - repa.
Odpowiedz
No to zapraszajcie Duży uśmiech http://eu.battle.net/d3/pl/profile/Hajmus-2391/career

Odpowiedz
Jakieś problemy mam z tym battleNET'em i nie mogę zaprosić ani przejść do swojego profilu Smutny
[Obrazek: 76561198028561004.png]

Za brak kultury, obrazę itd. Zgłaszam post do moderacji oraz daje - repa.
Odpowiedz
Było tego mnóstwo. Od Metin 2, Lineage 2, Margonem, Tibii po Neverwinter Online, Path of Exile, Lord of The Rings Online, Dungeons&Dragons Online, Shaiya, Last Chaos. Nigdy jednak nie zagrzałem nigdzie miejsca na dłużej, bo takie gry prędko mi się nudzą. A może po prostu nigdy nie miałem z kim pograć, gra samemu była bardzo nużąca. Zdecydowanie bardziej wolę RPG z single playerem.
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.
Duende-v2 | Copyright by iAndrew | Modified by SubzR
Menu