• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[WYJAŚNIONE] Madzia

Kciuk w dół 
Witam
Składam skargę za odebranie admina Madzi, według mnie była to najlepsza adminka na serwerze.Nie wiem dlaczego Madzia straciła admina ale myślę że serwer nie ucierpiał by gdyby go odzyskała.

Z Poważaniem Gompka  
PS:Jeśli myślicie że wśród adminów znajdzie się ktoś lepszy zróbcie głosowanie na serwerze.
Twoja skarga jest żałosna i śmieszna. Składasz skargę z powodu tego, że Madzia straciła Administratora? Nie pomyślałeś o tym, że może sama zrezygnowała, albo coś zrobiła i straciła rangę.
[Obrazek: 2EwWDgl.png]
(25.04.2015, 20:52)Mateusz napisał(a): Twoja skarga jest żałosna i śmieszna. Składasz skargę z powodu tego, że Madzia straciła Administratora? Nie pomyślałeś o tym, że może sama zrezygnowała, albo coś zrobiła i straciła rangę.

Po 1 Twoje zdanie nie bardzo mnie obchodzi
Po 2 Pytałem się Madzi powiedziała że straciła admina. Nie zrezygnowała.
Po 3 masz nik jak kupcia. Mateusz boshe ...
Popieram w 100%, skarga bezsensu i do usunięcia. Administracja dobrze wie co robi, wiec odebranie administratora Pani "Madzi" było napewno uzasadnione. Napewno nikt jej nie odebrał administratora, bo ktoś miał taki kaprys.
[Obrazek: 76561198028561004.png]

Za brak kultury, obrazę itd. Zgłaszam post do moderacji oraz daje - repa.
Zamykam temat. Wiaderko odpisze jak wróci. Bez spamu.

Dzięki za zamkniecie posta Hajmus. Co do skargi, Madzia nie umie sama napisać ?? Został jej zabrany Admin z powodów prywatnych dotyczących mnie i jej.

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.
Duende-v2 | Copyright by iAndrew | Modified by SubzR
Menu