• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[WYJAŚNIONE] Skarga na Łotrzyka

Witam Uśmiech problem polega na tym iż grając na serwerze DeathRun Admin Łotrzyk ciągle mnie mutuje, próbuję komunikować się z innymi w sposób kulturalny, nie piszczę/krzyczę itp. . Teraz wlasnie byla sytuacja gdzie dostałem mta, knebla , a gdy prosiłem o unmute zostałem zbanowany na 1 d za ,,Piszczenie, płakanie" nie rozumiem tego do końca... Grając z VViaderkiem, nie było problemu z komunikacją i z moim niezmutowanym głosem, wytlumaczy ktoś Łotrzykowi że jest taka funkcja ,,Tab" ,,Prawy Myszy" ,,Zablokuj Komunikację"?

Bardzo bym prosił o zrozumienie Oczko
Może jesteś poprostu za młody lub masz piskliwy głos bez mutacji co ? Uśmiech Jeżeli masz mutacje to Wiaderko powinien o tym poważnie pogadać z Łotrzykiem.
[Obrazek: 76561198028561004.png]

Za brak kultury, obrazę itd. Zgłaszam post do moderacji oraz daje - repa.
Nie mam mutacji lecz nie mam też piskliwego głosu..., jak mówiłem większości to nie przeszkadza..., a co do wieku mam 14 lat ;/
Ale myślę że gdy nie nadużywasz mikro i Wiaderkowi nie przeszkadzała twoja mowa, to chyba Łotrzyk trochę przesadza Oczko Musisz cierpliwie czekać na wypowiedź Łotrzyka, ewentualnie Wiaderka Uśmiech Pozdrawiam. Ja tu raczej wiele do wniesienia nie mam Duży uśmiech
[Obrazek: 76561198028561004.png]

Za brak kultury, obrazę itd. Zgłaszam post do moderacji oraz daje - repa.
Mutuję Cię gdyż Twój głos nie posiada mutacji wymaganej do komunikowania się na naszych serwerach.
Przed każdym mutem ostrzegam zebys nie piszczał (bo masz głos jak dziewica przy pierwszym razie) i grzecznie czekam.
Gdy to nie skutuje dotajesz muta (od wszystkiego możesz się odwoływać a historia powtarza się 100 raz) po którym płaczesz na czacie "czemu dostałem mute", "odmutujcie mnie prosze", "ja już więcej nie będę" i najlepsze "Łotrzyk czy cie pojebało". Po takim płaczu dotajesz albo knebel albo kicka. A gdy dalej irytujesz swoim głosem lub ignorujesz moje ostrzeżenia i działania, dostajesz bana - 10,30 minut.. dziś już miałem dość tej samej śpiewki po raz 100. Bany są po to zebyś czegoś się nauczył, a nie tylko milknął gdy ja wejde na serwer.
Powołując się na VViaderko.. trudno mu czasem przetłumaczyc dzieciakom, zeby przeczytały regulamin (mikro 16+ lub po mutacji - obu kryteriów nie spełniasz) albo pomutować gdy wszyscy od niego coś chcą gdy tylko wejdzie na serwer - Wiaderko to, wiaderko tamto. I najczęściej ma na takie coś wyjebane i pozwala wam się wykrzyczeć Uśmiech
+działu na skargi nie ma, ale mogłeś choć nadać sprawie prawidłowy "temat"
Tyle z mojej strony Uśmiech
Przepraszam bardzo jeżeli mój głos jest piskliwy to chyba masz coś z uszami Uśmiech) , gdy było dziecko o nicku kacperek 7 lat ok. go zmutowac jakos nie mogłeś Uśmiech Ale mnie potrafisz... A zresztą dla cb może piszcze dla Ślązoka czy VViaderka nie (tak mi sie wydaje) Więc ponawiam jest funkcja tab prawy myszy zablokuj komunikację Uśmiech Zgodze się z tobą używam mikrofonu w dużym stopniu, ale to tak jak wszyscy... Zrozum to że każdy ma coś do powiedzenia
Ślązak nie ma Admina Uśmiech I wydawać może Ci się dużo rzeczy Uśmiech
+zdarza się, że mi nawet dziękują po mucie na Tobie lub nawet piszą na priv - wycisz tego dzieciaka Uśmiech

4. ptk regulaminu - mikrofon po mutacji (16+)
Nie spełniasz wymagań.
6. pkt regulaminu - zakaz marudzenia.
Marudzisz zawsze, po każdym mucie.
Slązok ma admina ;) Masz rację dużo mi się wydaje ale mój głos nie jest piskliwy. Skoro im tak przeszkadza to tab i zablokuj komunikację... to boli/piecze/parzy? ... Niektórym przeszkadza niektórym nie, więc nie jest za tym cały serwer... Z niektórymi się bardzo dobrze dogaduje , np. WW4FLASH, NewShiler, Ślązok itp. im to nie przeszkadza. To że paru osobom to nie pasuje nie znaczy że wszystkim... Te pare osób może sb samemu wyciszyć..
Myślę, że to ty też powinieneś przemyśleć :)
Po to jestem, żeby pomagać innym graczom i mutować takie dziewice jak Ty, a nie sobie je prywatnie wyciszać i udawać, że nie słyszę Uśmiech
To, że Twoim kolegom z podstawówki nie przeszkadza Twój głos bo mają taki sam nie znaczy, że mi i innym nie przeszkadza.
Dostaje skargi na Ciebie, irytujesz też zawsze moją osobę więc dostajesz bana.
Też uważam że masz piskliwy głos, za bardzo go nadużywasz. Mimo próśb ignorujesz to. Wiedź się nie dziw że tyle knebli dostajesz. :-)
[Obrazek: 30krbqr.gif]

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.
Duende-v2 | Copyright by iAndrew | Modified by SubzR
Menu