• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[WYJAŚNIONE] Skarga na Łotrzyka.

Witam Uśmiech
Pisze w sprawie zgłoszenia skargi na admina Łotrzyka. Nie podoba mi się jego zachowanie wobec graczy, jak i wymierzanie kar, a nawet kultura za którą to ja dostałem bana Uśmiech. Przesyłam pare screenow na których widać, jak bawi się admin Uśmiech.
Bana dostałem za napisanie "kur*a", ale to już nie ważne Uśmiech. Liczę, że moja sprawa słusznie sprawdzona Uśmiech.

Screeny:
http://screenshooter.net/101976193/qlroqyu    (naćpanie połowy graczy)
http://screenshooter.net/101976193/rsjdrdb     (zwracanie się do użytkowników)
http://screenshooter.net/101976193/cplehvs     (zabawa z gravity itp)

Pozdrawiam.

#EDIT PS: W grze mam nick : Markoś
Już Ci śpieszę z odpowiedzią a na końcu napiszę czemu jeszcze perma nie dostałeś.

A więc co do Twoich zarzutów:

1. Naćpanie połowy graczy - jakbyś słuchał to byś wiedział, że ludzie chcieli zobaczyć co to jest to naćpanie i sami mnie prosili o to żebym na nich tę akcję wykonał.

2. Zwracanie się do użytkowników - Na serwerze panowała luźna atmosfera i ktoś się spytał "co to za towar" na co odpowiedziałem "bąki twojej starej" co szybko spotkało się z zabanymi komentarzami jak i uśmiechem na twarzach graczy.

3. Zabawa z gravity - było ostatnie 4 minuty mapy i wiele graczy poprosiło mnie żebym włączył grawitację co i też uczyniłem Uśmiech za pierwszym razem w głosowaniu wygrała najwyższa przez pomyłkę. Po wytłumaczeniu jaka grawitacja jest dobra to wyższego skakania została wybrana 400.

A teraz parę słów do Ciebie. Jestem cięty na Ciebie bo sie przypierdalasz i chcesz na siłę coś udowodnić.
28 graczy na serwerze było zadowolonych z grawitacji tylko Ty i Twój przygłupi kolega nie.
Pierwszy raz Twoją krytyką spotkałem się gdy od HA Wiaderko dostałem polecenie kickowania tych co od razu po zmianie mapy wpisują RTV i pech chciał, że Ty dostałeś kicka przez co potem płakałeś i coś tam próbowałeś nakręcić ale Cię olałem.

Niestety takich chwastów i toksycznych graczy jest paru, kilku już pożegnało się z serwerem DR banem permanentnym i sądzę, że taka przyszłość i Ciebie niestety czeka.
Tylko dlatego Ci nie dałem perma żebyś mógł coś przemyśleć i nie uprzykrzał innym gry.. nie mówiąc już o Twoich jakiś tekstach pod nosem co do mojego adminowania.
Ej Łotrzyk skoro tak spełniasz prośby to jebnij jumpa jak Magik z okna Uśmiech
O i jest Twój przygłupi kolega, Pan Aleo za ten post już ma niestety zakaz wstępu na serwer.
Człowieku troche szacunku do drugiej osoby czy ja napisalem ze jestes przyglupem debilem czy cos w tym stylu . ? Ogarnij sie bo na forum jest napisane ze masz 21 lat a zachowujesz sie jak bys byl skrzywdzony przez zycie i odreagowujesz na innych
Nie jestem jedyną osobą która nie chciała naćpania, gravity. Naćpanie wybierałeś dla pojedynczych osób, i sporo osób tego nie chciało, a Ty i tak swoje Uśmiech. Nie dziwie się, że tak sporo skarg na Ciebie leci. Prowokujesz ludzi, grozisz wszystkim jakbyś był jakimś bossem, a gdy ktoś Ci już coś powie, to pierwsze co robisz to ban. Kontynuuj dalej to co robisz, a założe się, ze poleci jeszcze na Ciebie wiele skarg. Dostać kicka z servera za napisanie "rtv", gdy wszedłem na server i nie spodobała mi się mapa, to także nierozsądne posunięcie wobec użytkownika. Jesteś jedyną osobą, która coś do mnie ma, a to pewnie dlatego, że to Ty szukasz problemów. Inni użytkownicy jakoś nie mają do mnie żadnych pretensji.

#EDIT Tak btw. to mój "przygłupi kolega" nie był obecny przy tym całym wydarzeniu, ponieważ dostał bana dzisiaj rano od Ciebie, co prawda za nic, ale cóż.
Zachowujecie sie jak szympansy na serwerze. Tyle od mnie Uśmiech
Jakoś innym użytkownikom nie przeszkadza to, że zachowujemy się jak "szympansy", tylko Ty masz z tym jakiś problem, bo to Ty zawsze się czegoś przyczepisz. Zakładam, że większość osób z servera nic do mnie nie ma, ale właśnie do Ciebie.
Cubexx ban Perm Wita dla twojego kolegi również, nikomu lotrzyk nie przeszkadza, tylko największe debile i porowokatorzy piszą skargi na lotrzyka. Lotrzyk dostał informacje żeby kickowac ludzi którzy wpisują rtv na początku mapy, bo dzisiaj była taka sytuacja ze ci sami gracze zmieniali 3 razy pod rząd mapę. Rzegnam was. Temat zamykam

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.
Duende-v2 | Copyright by iAndrew | Modified by SubzR
Menu