• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Wasze opinie na temat rozwoju sieci.

100% klarowności, 100% otwartości na propozycje i opinie graczy - taką sieć tworzymy.

W tym wątku chciałbym poznać wasze opinie na temat obecnego stanu rozwoju sieci, serwerów i community. Widzicie inną drogę rozwoju dla sieci, która zagwarantuje sukces, propozycje na temat obsady danych stanowisk, propozycje zmian ogólnego stanu sieci, modów serwerów, cokolwiek?

Walcie bez ogródek, z chęcią poznam wasze zdanie.

Odpowiedz
Sieć jako tako nie stoi, idzie dalej. Trzeba będzie niestety jednak z czegoś zrezygnować, bo tylko na serwerze FFA ktoś gra. Cod szczerze powiedziawszy to tragedia, a szkoda bo zrobiliście dobrą robotę razem z kredensem. Widzę często jak on poświęca się i siedzi na tym spekcie żeby ktoś w końcu wszedł. Niestety za dużo to nie daje, bo ekipa nie jest zbyt duża. Jeżeli chodzi o forum to większość użytkowników jest właśnie dzięki temu modowi, ale to nie daje efektów na serwerach.. Zobaczymy jak te konkursy zadziałają, ale póki co jestem krytycznie nastawiony do tego modu mimo, że sam właśnie tam czasem expię. (oczywiście tylko wtedy kiedy ktoś inny gra)
Odpowiedz
Bulle[t] dałeś mi do myślenia
Może powinniśmy po prostu jakoś umawiać się na grę
jakoś wygodnie i skutecznie
W międzyczasie dołączałyby inne łepki
Odpowiedz
(18.02.2015, 19:44)czlowiek-kredens napisał(a): Bulle[t] dałeś mi do myślenia
Może powinniśmy po prostu jakoś umawiać się na grę
jakoś wygodnie i skutecznie
W międzyczasie dołączałyby inne łepki
Ja odpadam, za dużo na głowie mam żebym się wiązał. Gdyby miał więcej czasu to starałbym się polepszyć stan sieci, ale niestety obecnie nie nadaję się do tego Zdezorientowany
Odpowiedz
Również u mnie z graniem ciężko, poprowadzić coś mogę, poogarniać od strony technicznej również, reklamę robię ale mizerne efekty na CoD'zie.

Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.
Duende-v2 | Copyright by iAndrew | Modified by SubzR
Menu