• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Wasze propozycje na CoD

Jak w temacie - nie chcę by tworzenie serwera było monologiem, zwłaszcza że tworzą go gracze dla graczy.
Macie jakieś propozycje dot. CoD'a? 

Piszcie w tym temacie, który będzie przez jakiś czas zbiorczy na wszelkiego rodzaju propozycje!

Odpowiedz
tylko nie proponujcie:
1. min ani rzeczy podobnych do min
2. więcej niż jednego skoku w powietrzu
3. mieszanek skoku w powietrzu i mniejszej grawitacji
Odpowiedz
Całkowita niewidzialność dla partyzanta jak sie nie rusza Duży uśmiech
Odpowiedz
Świstak, nie ma takiej opcji hahah chce mieć jakieś szanse komandosem :3
Możecie dodać dla komandosa np 1/7 z deagla na natychmiastowe zabicie wroga, może wtedy zaczną częściej grać tą klasą.
Odpowiedz
(13.02.2015, 23:52)świstasz? napisał(a): Całkowita niewidzialność dla partyzanta jak sie nie rusza Duży uśmiech

To przesada .

Moze dodać mozliwosc tylko i wyłącznie jednorazowego przeniesienia lvli ?
Odpowiedz
(14.02.2015, 00:18)Kinia napisał(a): Świstak,  nie ma takiej opcji hahah chce mieć jakieś szanse komandosem :3
Możecie dodać dla komandosa np 1/7 z deagla na natychmiastowe zabicie wroga,  może wtedy zaczną częściej grać tą klasą.

Komandos jest spoko, wręcz OP..

(14.02.2015, 00:18)Kenobi. napisał(a):
(13.02.2015, 23:52)świstasz? napisał(a): Całkowita niewidzialność dla partyzanta jak sie nie rusza Duży uśmiech

To przesada .

Moze dodać mozliwosc tylko i wyłącznie jednorazowego przeniesienia lvli ?

Czy ja wiem, czy przesada.. Powinien być niewidzialny gdy się nie rusza, ale 'bardziej widzialny' gdy się rusza..
Odpowiedz
Gwiazdka 
No ale jak to bedzie wygladało? Bedą tylko kampić i nie bedzie sie dalo ich zabic .
Odpowiedz
Na tym polega cała ta klasa tylko niektórzy nie wiedzą kiedy powiedzieć stop i przykładowo na cs_wiocha w ct siedzą sobie przy oknie zadowoleni z życia przez 2min.
Odpowiedz
Ta klasa i tak jest zbyt op ,a wy jeszcze chcecie ją ulepszyć Zły
Odpowiedz
(14.02.2015, 13:26)Kenobi. napisał(a): Ta klasa i tak jest zbyt op ,a wy jeszcze chcecie ją ulepszyć Zły

Dokładnie...
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.
Duende-v2 | Copyright by iAndrew | Modified by SubzR
Menu