• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Windows 10 - za darmo dla piratów

Dokładnie tak, pozwolę sobię zacytować wstęp artykułu.

"To historyczny ruch w walce z piractwem. Microsoft ogłosił właśnie, że nawet osoby używające pirackich wersji systemów Windows otrzymają darmową aktualizację do pełnej wersji Windows 10.Microsoft wykonał ten ruch pod wpływem potrzeby zdobycia rynku chińskiego, gdzie dwa na trzy komputery działają pod kontrolą pirackich wersji systemu Windows.

Informacja ta została udzielona przez Terry’ego Myersona podczas telefonicznego wywiadu z Reutersem – podał Windows Central. Muszę przyznać, że czytałem ten tekst kilka razy i nie mogłem uwierzyć własnym oczom. Microsoft bowiem w ten sposób sprawił, że bardziej niż siebie sprzed kilku lat przypomina dawnego Google’a."

Co o tym myślicie? Uśmiech Jak dla mnie windows 10 będzie must have Uśmiech

Pełny artykuł : http://www.spidersweb.pl/2015/03/microso...ratow.html

Odpowiedz
Czekałem na to tyle czasu Duży uśmiech Nie mogę się doczekać kiedy się do niego dorwę Duży uśmiech

PS. Doczytałem że dla piratów. No i tak średnio jestem zadowolony Zdezorientowany
[Obrazek: 76561198028561004.png]

Za brak kultury, obrazę itd. Zgłaszam post do moderacji oraz daje - repa.
Odpowiedz
Oby 10 nie była taką kichą jak Vista czy 8 Zdezorientowany
Odpowiedz
(07.04.2015, 15:32)Sylvia napisał(a): Oby 10 nie była taką kichą jak Vista czy 8 Zdezorientowany

Ja przeszedłem z WinXP na Win8 i nie narzekam.. no może tylko na to ze na XP CS:GO chodził mi na najwyższych a na 8 na najniższych Kappa
Odpowiedz
Szczerze to wydaje mi się że Windows 8 jest najlepszym Windowsem jak dotychczas . I nie krytykuję tutaj 7 lub XP Duży uśmiech
Odpowiedz
Oby Windows 10 był dobrym systemem operacyjnym Uśmiech
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.
Duende-v2 | Copyright by iAndrew | Modified by SubzR
Menu