• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Witam!

Język 
Smutny Witam!
Nazywam się Piotr,a mój nick w grze to: Rambo102PL (aktualnie RamboBiceps)
Już mam naliczonych godzin na Tym świetnym serwerze, atmosfera jest przyjazna i miła, nie widziałem więcej takich serwerów. Świetnie mi się tutaj gra, nie zapomnę tego serwera...
Szkoda mi tylko że serwer DR nie istnieje Smutny
Pozdrawiam wszystkich!
Rambo
Odpowiedz
Rambo, jeżeli tylko pojawi się jakikolwiek odzew ze strony hostingu to serwer nadal będzie działał, albo na tym samym albo na innym.Poczytaj sobie shoutbox to wszystkiego się dowiesz. Serwer prędzej czy później ponownie wystartuje, musisz tylko na bieżąco sprawdzać co się dzieje na forum ^^.
Odpowiedz
Witaj Uśmiech
Odpowiedz
Hej Oczko
[Obrazek: 30krbqr.gif]
Odpowiedz
Cześć Duży uśmiech
[Obrazek: 41dzt4H.gif]
Odpowiedz
Hejo Uśmiech
Odpowiedz
Obawiam sie jednak, ze nie wszyscy wroca do serwera, ktory ma kilkutygodniowy problem z powstaniem na nogi. Rzoumiem, ze to nie Wasza wina, lecz gdy hosting kolokwialnie "wali w chuja" to sie go zmienia, a nie daje kolejne tygodnie w oczekiwaniu na reakcje.
Chcialbym sie jednak mylic, poniewaz przez te kilka tygodni kazdy, kto jednak lubi sobie poskakac po deathrunach prawdopodobnie pozwiedzal inne serwery. Wieksozsc z nich jest lepsza od strony technicznej pod kazdym wzgledem lecz taka atmosfera jak tutaj jest tylko jedna.

A i witaj Rambo, dzieki za naklejke Duży uśmiech
Odpowiedz
(26.09.2016, 11:31)Hysteria napisał(a): Obawiam sie jednak, ze nie wszyscy wroca do serwera, ktory ma kilkutygodniowy problem z powstaniem na nogi. Rzoumiem, ze to nie Wasza wina, lecz gdy hosting kolokwialnie "wali w chuja" to sie go zmienia, a nie daje kolejne tygodnie w oczekiwaniu na reakcje.
Chcialbym sie jednak mylic, poniewaz przez te kilka tygodni kazdy, kto jednak lubi sobie poskakac po deathrunach prawdopodobnie pozwiedzal inne serwery. Wieksozsc z nich jest lepsza od strony technicznej pod kazdym wzgledem lecz taka atmosfera jak tutaj jest tylko jedna.

A i witaj Rambo, dzieki za naklejke Duży uśmiech

Zgadzam się ale ja sam chodząc po innych serwerach bh nie czułem tego klimatu gry jaki tu był (administracja jaka jest na innych serwerach jest nieogarnięta, robi co chce itd), a tutaj wejdziesz na serwer jest kultura wszystko gra i buczy. Nie mam zamiaru odchodzić od tej serwerowni Uśmiech I tak btw to już chyba 5 banów dostałem na innym serwie...
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

MyBB, © 2002-2019 MyBB Group.
Duende-v2 | Copyright by iAndrew | Modified by SubzR
Menu