• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Witam Witam

Witajcie drodzy użytkownicy!
Jestem nowym użytkownikiem waszej sieci, postanowiłem zarejestrować się na waszym forum gdyż ludność wydaje się pozytywna Duży uśmiech
Nazywam się Konrad, pochodzę z dolnego śląska i przeżyłem dotychczas 15 wiosen.
Interesuję się Webmasterką, informatyką,  muzyką (śpiewam, freestyluje, beatboxuje, pisze teksty), redakcją, początkową grafiką, czytaniem książek, sportem  oraz humorem, czarnym jak i tym pozytywnym hehe. NO I OCZYWIŚCIE NARKOŁYKAMI TWARDYMI.
Na zamówienie tworzę fora MyBB, konfiguracją serwerów CS 1.6 oraz pomagam siecią CS rozwinąć się.
Muzyki słucham każdej, ale preferuję każdy rodzaj rapu.
Posiadałem wiele swoich sieci które po prostu upadły albo je sprzedałem.
Kocham redakcję - wiersze, wszelkiego rodzaju poezje to mnie kręci. Mimo, że jestem osobą, która nie wygląda na taką bo można nazwać mnie trochę #patologicznym ale szczerze nie interesuję mnie to. biggrin.gif
Wydaje mi się, że mimo młodego wieku to jestem osobą bardzo dojrzałą, ogarniętą i potrafiącą się zachować, ale jestem osobą bardzo wybuchową, podejmuję bardzo pochopnie decyzję które później żałuje. 
Szukam sieci na której mogę spędzić więcej niż 3 miesiące, sieci o której będę myślał nocami, sieci w której każdy użytkownik jest ważny i administracja się nie opierdziela... Chodzę tak po sieciach "i szukam tej jedynej" (XDDD) dobrze trafiłem?

Strzała! Do usłyszenia ^^
Odpowiedz
Witam
[Obrazek: 9xJOlGL.png]
[Obrazek: AQRMUcg.gif]
Jeśli pomogłem Dodaj Punkt Reputacji! 
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

MyBB, © 2002-2019 MyBB Group.
Duende-v2 | Copyright by iAndrew | Modified by SubzR
Menu