• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[Zaakceptowane] [Podanie] CrisHD

- Nick w grze: CrisHD
- Posiadasz mikrofon oraz mutację głosu?: Mikrofon posiadam, lecz jest uszkodzony. W piątek lub sobotę idę kupić nowy mikrofon i klawiaturę. Mutacja także jest u mnie.
- Czas spędzony na serwerze: Dobre kilka godzin, gram kiedy najdzie mnie ochota, aktualnie jestem trzeci w rankingu, nigdy nie miałem problemów z graczami.
- Obowiązkowa co miesięczna składka na serwer?: Nie wiem ile ona wynosi, ale jeśli będzie taka potrzeba to chętnie będę wpłacał.
- Czy kiedykolwiek byłeś karany na serwerze?: Na tym serwerze nie, aczkolwiek na innych tak, ale po kilku minutach dostawałem UnBana. Teraz gram tylko na tym serwerze.
- Czy umiesz posługiwać się AMX'em?: Średnio, ale szybko się uczę i mniej więcej już rozumiem.
- Dlaczego chcesz zostać adminem?: Jak już wspomniałem gram tylko tutaj, nieraz widzę cheaterów, ale admina na serwerze nie ma, na serwerze jestem dobre dwie godziny dziennie, a dostępny jestem prawie zawsze, myślę, że nie tylko aktywność, a także skuteczność byłaby z mojej strony na plus.
- Staż w byciu adminem: Kiedyś musi być ten pierwszy raz ;P
- O sobie: Cześć, zapewne przeczytałeś moje skromne podanie, pragnę się teraz przedstawić.
Nazywam się Hubert, mam szesnaście lat i mieszkam niedaleko naszej wspaniałej stolicy, uwielbiam sport i gry komputerowe. Jestem sympatycznym, miłym chłopakiem, który nie szuka kłopotów, ale umie zajść za skórę temu kto na to zasłużył. Podanie jest może i krótkie, mało treściwe, a mój staż czy umiejętności w obsługiwaniu AMX'a są niskie to chciałby aby dano mi szansę, a na pewno ją wykorzystam dobrze, hmm to chyba na tyle, miłego wieczoru. Pa!

Zaakceptowane.
Odemnie masz tak, pozostaje tylko kwestia składki, przelewem wynosi ona 6 zł, SMS 11zł z groszami. Z czasem ta składa będzie wynosiła coraz mniej Uśmiech Jeżeli akceptujesz składkę zamykam podanie i je akceptuje Uśmiech
[Obrazek: 76561198028561004.png]

Za brak kultury, obrazę itd. Zgłaszam post do moderacji oraz daje - repa.
Przelew odpada, sms jak najbardziej.

Akceptuje składkę.
Ok, w takim razie resztę spraw załatwimy na PW na forum.

/Zamykam.

Rezultat: Podanie zaakceptowane
[Obrazek: 76561198028561004.png]

Za brak kultury, obrazę itd. Zgłaszam post do moderacji oraz daje - repa.

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.
Duende-v2 | Copyright by iAndrew | Modified by SubzR
Menu