• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[Zaakceptowane] Podanie o admina - Sylvia

Kod:
- Nick w grze: Sylvia
- Posiadasz mikrofon oraz mutację głosu?: Mikrofonu nie posiadam, ponieważ zawsze korzystałam ze skype na telefonie, a głównie do tego był mi potrzebny.
- Czas spędzony na serwerze: Krótki, grałam kiedyś tutaj ale pod innym nickiem i to było dość dawno, ale teraz zamierzam grać tutaj dużo i długo.
- Obowiązkowa co miesięczna składka na serwer?: Nie wiem ile wynosi kwota.
- Czy kiedykolwiek byłeś karany na serwerze?: Nigdy nie byłam karana ani tu ani nigdzie indziej.
- Czy umiesz posługiwać się AMX'em?: tak umiem się posługiwać.
- Dlaczego chcesz zostać adminem?: Dowiedziałam się, że jest pilny nabór na administratorów, a ogólnie jest ich tylko trzech i dlatego postanowiłam zaapelować o posadę administratorki. Lubię dbać o porządek i pomagać ludziom, a jak wiadomo usuwanie cheaterów czy innych złych istot jest pomaganiem tym normalnym graczom.
- Staż w byciu adminem:byłam administratorką na innej sieci serwerów, obsługiwałam FFA i cod mod, ale serwerownia się rozpadła. Około dwa miesiące.
- O sobie:
Witajcie, nazywam się Sylwia i mam siedemnaście lat. Lubię spacery, wycieczki rowerowe, a przede wszystkim uwielbiam komputer, spędzam przy nim masę czasu, czasem śpiewam rozrywkowo.

Podanie zostało zaakceptowane.
Kwota wynosi 11 zł sms lub 6 zł przelew. Jeśli akceptujesz składkę to przyjmuję Oczko
[Obrazek: 76561198028561004.png]

Za brak kultury, obrazę itd. Zgłaszam post do moderacji oraz daje - repa.
Uzgodniliśmy szczegóły, można zamknąć.
Podanie zostaje zaakceptowane.

/Zamykam
[Obrazek: 76561198028561004.png]

Za brak kultury, obrazę itd. Zgłaszam post do moderacji oraz daje - repa.

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.
Duende-v2 | Copyright by iAndrew | Modified by SubzR
Menu