• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ban d3x

Twój nick: d3x
Nick admina: SzewcU
Opis sytuacji: ban za TK, zabilem przyznaje sie. Ale synek jak banujesz to banuj wszystkich i na przyszlosc patrz, co sie dzieje na serwerze, bo duzo Ci umyka. Po pierwsze mnie 2 razy zabili w ciągu dwóch rund i ban jest nie sluszny, moze lepiej zreygnuj jak nie umiesz zapanować nad tą "dziczą" co do siebie strzela, bo ja nie odpuszcze idiocie, który nie zna zasad normalnej gry i za przeproszeniem, co runde napierdala we mnie. Wchodze na serwer zeby pograc, a nie na kretynów nerwy zjadać, kumasz ? a druga sytuacja ? ok nie bede Cię pogrążał.. jesli to Twoi koledzy to napisz... o_0
Link do dowodów (opcjonalnie):
IP/SteamID: STEAM_1:1:15161032 00:25 33 0
Rozumiem dlatego dałem ci bana na określony czas a z tego co zauważyłem miałeś problem z osobami które w jakiś sposób wytykały ci błędy na serwerze ban nie jest z jakiegoś widzi mi się. Skargi nie były tylko od jednej osoby ale od jakiś 4 osób więc rozumiesz moją postawę w tej sprawie Uśmiech
Nie to że nie zwracałem uwagi na innych bo poza tobą posypały się bany może byłeś świadkiem nie wiem.
Mam nadzieje że jako normalni ludzie jesteśmy wstanie to jakoś rozwiązać bo zabijanie osoby która ci zawiniła też nie jest dobrym rozwiązaniem. Dlatego jeśli masz jakieś problemy z danym graczem piszesz do admina i tyle on rozpatrzy czy dana osoba jakoś przeszkadza w grze czy innemu graczowi.
Dziękuje za uwagę i pozdrawiam.
PS.Admin też człowiek i wielu rzeczy nie widzi. Duży uśmiech
Nie byłem świadkiem, a jesli dales bany innym zwracam honor.
Nie sieje zadnych zamętów, bo nie potrzebne mi to.
Po pierwsze dostałeś bana za TK i sam przyznajesz, że to robiłeś, więc nie rozumiem po co to odwołanie się od bana? Po drugie nie oskarżaj o coś, o co nie jesteś pewny. Po trzecie uważaj na język, nikt tu nie jest dla Ciebie "synkiem" i na forum obowiązuje kultura. Po czwarte nie mów adminowi co ma robić, bo nie ty tu od tego jesteś. Po piąte zamykam.
[Obrazek: bNfwaKY.gif]

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.
Duende-v2 | Copyright by iAndrew | Modified by SubzR
Menu