• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

giveway co miesiac dla top3

Witam wszystkich pomyślałem nad tym żeby aktualna wygrana za pozycję 1 w rankingu zastąpić skinami od 1-3 taka nagroda wydaje mi się była by lepsza bo VIP jest na miesiąc a skin nie zginie oczywiście proszę o wypowiedz Adminów ja sam chętnie dorzucę kilka groszy Oczko

Czekam na wypowiedz wszystkich  Duży uśmiech

Pozdrawiam svQ
Ja jestem raczej na nie. Rozdawanie skinów może sprawić problem Zdezorientowany Jeżeli już coś robić dla TOP3 to można dawać vipa na określony czas, np.
1- Miesiąc
2 - 2 Tygodnie
3 - Tydzień
[Obrazek: bqfzSW3.gif]
Słaby pomysł. Na jednej serwerowni była juz taka technika, ze w nocy wbijali tak, aby zająć wszystkie sloty i dawali jednemu nabijac fragi.
Lepiej zostać przy vipie ;p
Pomysł odpada, ponieważ serwer nie ma środków, żeby fundować co miesiąc skiny na nagrody. Poza tym tak jak napisał iNy, to już nie będzie rywalizacja tylko jakieś układy między graczami, żeby dzielić się nagrodą.

(19.06.2016, 20:08)KrzysorEK(★) napisał(a): Ja jestem raczej na nie. Rozdawanie skinów może sprawić problem Zdezorientowany Jeżeli już coś robić dla TOP3 to można dawać vipa na określony czas, np.
1- Miesiąc
2 - 2 Tygodnie
3 - Tydzień

Miałem identyczny pomysł, ale doszedłem z Hajmusem do wniosku, że VIP za pierwsze miejsce wystarczy.

//ZAMYKAM
[Obrazek: bNfwaKY.gif]

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.
Duende-v2 | Copyright by iAndrew | Modified by SubzR
Menu