• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

gracz z wallhackiem

Nick oskarżonego: Ksawo
Profil steam: STEAM_1:0:175242537  2:41:20 42 0 active 786432
Data: 29.12.2016r.
Opis sytuacji: Gracz notorycznie udowadnia, że posiada wspomagacze. Wychodzi z prefire.
Link do demka / inne dowody: https://megawrzuta.pl/download/568d1e7fa21e4ebd1ca661c40b9407a5.html

3:30 minuta zaczyna się akcjaOczko 

Liczę o pozytywne rozpatrzenie mojego wniosku.
Popieram, wszystkowiedzący gracz, który próbuje się kryć w jakiś sposób
Dziwna sprawa z tym graczem demko również kolega strzela fullauto w gracza który jeszcze nie był widoczny jak Fiszu pisze ze 3:30 min i tak było wystarczy że zwolnimy tempo i ewidentnie widać jak gracz posługuje się jakimś wspomaganiem w tym przypadku "Wallhackiem". Widzę że dużego odzewu pod tym postem nie ma dlatego osoba o nicku Ksawo zostanie zbanowana jeśli będzie odwołanie od tego bana sprawa na pewno się rozniesie i więcej graczy się do tego odniesie.

Pozdrawiam Uśmiech
[Obrazek: med_gallery_198634_16930_37081.jpg]
Według mnie i hajty'ego te akcje są niejednoznaczne. Jeśli następnym razem wejdzie na serwer i znowu będzie zachowywał się podejrzanie, to wtedy zostanie zbanowany. Pozdrawiamy.
Dziwnie trochę, są dowody- gracz nie zostaje zbanowany, zwłaszcza, że gdy nie ma administracji na serwerze gracz Ksawo (Macia) wyciąga po 40 fragów, administracja na serwerze 10/7.. Szewcu dzięki za odzew, Paulina również, mam nadzieję, że sytuacja się rozwiążę i proszę Hajtego o ponowne rozpatrzenie Oczko

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

MyBB, © 2002-2019 MyBB Group.
Duende-v2 | Copyright by iAndrew | Modified by SubzR
Menu