• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

naSu nowym trenerem PENTA Sports

Sformowany kilka tygodni temu nowy skład PENTA Sports znalazł wreszcie szkoleniowca. Zwolnioną jeszcze w lutym posadę oficjalnie zajął Niko „naSu” Kovanen, dla którego będzie to pierwsza w karierze przygoda z funkcją trenera.

Kovanen zaczynał swoją przygodę z Counter-Strikiem jeszcze w czasach pamiętnej wersji 1.6. To właśnie w tamtym okresie odnosił największe sukcesy, do których nie był w stanie później nawiązać już w erze CS:GO. Swoich sił próbował m.in. w ENCE eSports oraz Teamie ROCCAT, zaś od grudnia ubiegłego roku pozostawał bez drużyny.
Współpracę z PENTĄ zaczął już jakiś czas temu, pomagając zespołowi podczas ESEA Season 24 Global Challenge oraz eliminacji do europejskiego Minora. Na obu tych imprezach zresztą formacja Pawła „innocenta” Mocka pokazała się z dobrej strony. Dopiero teraz jednak oficjalnie potwierdzono zatrudnienie Fina na stałe.
 Jestem niesamowicie szczęśliwy i wdzięczny za danie mi możliwości pracy z tak utalentowaną grupą zawodników – stwierdził naSu w oświadczeniu. – Pracowałem z nimi już od dwóch tygodni i jestem pozytywnie zaskoczony tym, jak to wygląda. Jestem pewny, że razem osiągniemy wielkie rzecz – dodał.
Obecny skład PENTA Sport prezentuje się następująco:
  • Kevin „kRYSTAL” Amend

• Miikka „suNny” Kemppi

• Kevin „HS” Tarn

• Paweł „innocent” Mocek

• esse „zehN” Linjala

• Niko „naSu” Kovanen – trener
Źródło:cybersport.pl
[Obrazek: 41dzt4H.gif]
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości