• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

svQ

Witam proszę o zdjęcie mnie z pozycji admina . Pozdrawiam .
bardzo dobra wiadomość, potrzebny konsekwentny admin!
Admin zabrany. Dodatkowo zostajesz zbanowany na miesiąc za obrażanie graczy i opiekuna serwera. Nie będę nawet komentował, że jako admin grasz pijany.

EDIT

Z racji tego, że wszedłeś na serwer z innego konta i w dalszym ciągu źle się zachowywałeś, czas bana zostaje zmieniony na permanentny.
[Obrazek: bNfwaKY.gif]
hajty plus dla Ciebie miałem już pisać, że włazi na inne konto i troluje ludzi!
Zasłużył na to na co miał zasłużyć.
Była już z nim jednorazowa taka akcja. Czas teraz na jego super przyjaciela, który z zachowania jest taki sam Oczko
(bacha)
Pamiętam jak była skarga na niego wlazł wieczorem na serwer i każdego prosił o wpis tutaj na forum, żeby go bronili Uśmiech Większość olała go moczem. Przestał też banować odpaleńców z legit wallhackiem z myślą, że będzie dobra opinia na jego temat.

P.S iNy domyślam się, że Witkacy Podejrzany legit headshot od Waldka Podejrzany
razem z witkacym włazili na widza i blokowali graczy podczas grania strasznie się wkurzaliśmy na nich i nie mogliśmy nic z tym zrobić bo na TS3 nikogo nie było z głownych adminów.
Już dawno powinien być permamenty ban za ,,dyskutowanie,, wykorzystywaniu bugów czy też trików na widzu powodująć blokowanie graczy (nie wiem jak to działa) oraz ciągłego gadulstwa, śpiewania i wkurwiania ludźi przez vocie czat. Wiekszość się nie odzywała bo wiedzieli że to admin.
Co wy ode mnie chcecie jak ja jestem boostowany...
przyszła koza do woza, pamiętacie skargę o blokowanie na Spect'cie? Ha! Wszystko wyszło na jaw, jedynie co mam do powiedzenia, to to, że Bacha (Szymon) nie ma nic z tym wspólnego, pozdrawiam i samych HS Duży uśmiech
Dobra po pierwsze poproszę dowody na to że svq obrażał kogoś Uśmiech jeżeli ich brak to chyba wiecie że świadkowie mogą być trefni Uśmiech ziomek jest spoko i dużo pomógł sieci także należą mu się chociaż wyjaśnienia albo troszkę lżejsze traktowanie
To tutaj akurat prawda, może i da się mu zarzucić jakieś drobne zachowania, ale nie wydaje mi się, żeby zasłużył na bana pernamentnego, szczególnie biorąc pod uwagę jego aktywność na serwerze i to, że normalnie za takie zachowania jest maks tydzień przeważnie ;p Trzeba pamiętać że powinniśmy być obiektywni przede wszystkim , a skoro banujemy kolesia z tytułu posta powinna w takim razie polecieć połowa otwocka Duży uśmiech Według mnie najrozsądniejszym rozwiązaniem byłoby skrócenie bana do tygodnia, dodatkowo akurat dzisiaj słyszałem od osób będących wtedy na serwerze, że to co zaszło było troche dziwne, bo najpierw wpadł jego brat po urodzinkach, a potem na drugim koncie svq który nie wiedział czemu dostał bana x)) Pozdrawiam wszystkich, trzymajcie sie Duży uśmiech

Edit : Tak wiem, svq sobie popija etc, ale w sumie dalej wg mnie troche za ostro i za mało objektywnie Duży uśmiech

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.
Duende-v2 | Copyright by iAndrew | Modified by SubzR
Menu