• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

zarabianie $

Żarówka 
Nie uważacie , że trochę za szybko zarabia się dolary za wygraną runde ? Za tym idzie również kupowanie expa ... Myśle ,że należy zmniejszyć zarobki do 3200$ za wygraną .Co wy na to ?
Ogólnie rozmyślam czy nie wywalić całkowicie możliwości kupna XP za dolary Zdezorientowany

Jak już coś likwidować to prędzej monety niż dolary . Takie moje zdanie.
W sensie, że zrezygnować z systemu monet? To też jest pewne rozwiązanie i zmniejszyło by obciążenie serwera.

Mysle ze takie rozwiązanie też by było dobre , chociażby dlatego ze jest to darmowy exp i w tym momencie na serwerze gdzie max lvl to 100 usyskanie takiego poziomu przy dobrych wiatrach zajmie 3-4 tygodnie jak nie mniej . A tak w ogole jak planujesz robić resety ? Co jaki czas ?
Akurat my tworząc serwer projektowaliśmy własną, unikalną, przemyślaną tablicę EXP'a i obliczaliśmy wbicie 100lvla w czasie około roku więc tutaj się nie bój Uśmiech to, że exp leci szybko na początku nie znaczy że tak będzie zawsze Uśmiech Właśnie to było założeniem tego CoD'a, żeby nowi gracze mogli szybko wyexpić początkowe poziomy. Co do resetów to jeszcze nie rozmyślałem, bedziemy to dopasowywać do sytuacji na serwerze. Uśmiech

Wow :o aż rok ? A zakładaliście w ogóle możliwość wbicia tego 100lvla ? Bo resety będą chyba częstsze niż raz na rok nie ? :S
Tak, ja obstawiałem reset raz na pół roku lub co 4 miesiące Uśmiech Ale to wszystko wyjdzie w praniu Uśmiech

hajmus moim zdaniem resety co 3miesiace Uśmiech
Rozumiem wasze propozycje, ale nie mogę liczyć od teraz gdyż serwer dopiero się rozkręca Uśmiech
Rozkręćmy i dopiero myślmy o resetach Uśmiech

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.
Duende-v2 | Copyright by iAndrew | Modified by SubzR
Menu